Wpis z mikrobloga

  • 708
Mirki, co sie w tych klubach odjebuje. Wracam właśnie z wieczora panieńskiego. Nie byłam już w żadnym klubie z 5 lat. Wydaję mi się, że to bezsensu tam chodzić kiedy ma się niebieskiego. Nie chciałam robić przykrości pannie młodej i gdy padło haslo, że idziemy potańczyć to nie protestowałam. Już w pierwszym klubie, ledwo weszłam, a tutaj typowe erazmusy na powitanie złapali mnie za tyłek. Jeden z nich chciał mnie na siłę pocałować.... To jest straszne!!! Czułam się napastowana, nikomu tego nie życzę. #gorzkiezale #rozowepaski
  • 111
  • Odpowiedz
Wydaję mi się, że to bezsensu tam chodzić kiedy ma się niebieskiego


@patusia: wiem, ze teraz to panieński, ale razem z chlopakiem tez chyba mozna isc sie rozerwac, potanczyc? XD
  • Odpowiedz
@patusia
Trzeba było wykonać odpowiednie połączenie telefoniczne (do niebieskiego) i nieważne czy to panieński czy nie ;) gdybym się dowiedział że jakiś ciapaty od ciabbaty mojego różowego w ten sposób potraktował to bym go pokroił jak mięso do kebaba. W najlepszym dla niego wypadku.
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: Ty stary byleś w klubie kiedyś? Czasami nawet nie da się utrzymać 1m dla siebie wolnego miejsca. A to nie znaczy, że faceci mają na coś przyzwolenie.

Jak się chodzi do klubu samemu, to jeszcze w miarę git. Ale pójdź do klubu ze swoją dziewczyną i odstąp jej na 3 minuty np. bo idziesz zapalić. To przecież już się 30 zlatuje goryli i dziewczyna musi uciekać bo się boi.
  • Odpowiedz
  • 47
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie chodzą do klubów. Dla mnie to wygląda jak spęd bydła. Mega gorąco, drinki drogie, wszyscy się o Ciebie ocieraja, przeciętna laska to jakaś blondi tipsiara, przeciętny facet to 'modny' Sebastian, nawet nie można porozmawiać w 'tańcu' bo jest tak głośno, a jeśli chodzi o taniec to chyba do każdego kawałka tak samo, bo wszystkie kawałki klubowe są w 4/4 i podobnym tempie, jedynie drop jest w innym
  • Odpowiedz
@patusia: Dużo zależy też od klubu, ja jak wychodzę ze znajomymi to mamy 2-3 stałe, gdzie jest jako taki poziom. Bo takie typowo masowe to jest dramat. Pijane do nieprzytomności laski, napastliwi faceci, to nie dla mnie.
  • Odpowiedz