Wpis z mikrobloga

  • 708
Mirki, co sie w tych klubach odjebuje. Wracam właśnie z wieczora panieńskiego. Nie byłam już w żadnym klubie z 5 lat. Wydaję mi się, że to bezsensu tam chodzić kiedy ma się niebieskiego. Nie chciałam robić przykrości pannie młodej i gdy padło haslo, że idziemy potańczyć to nie protestowałam. Już w pierwszym klubie, ledwo weszłam, a tutaj typowe erazmusy na powitanie złapali mnie za tyłek. Jeden z nich chciał mnie na siłę pocałować.... To jest straszne!!! Czułam się napastowana, nikomu tego nie życzę. #gorzkiezale #rozowepaski
  • 111
  • Odpowiedz
@patusia: Hej, współczuję. Przestałam chodzić do klubów przez takich buców. Nie ma nic gorszego niż spocony, walący browarem facet, który próbuje cię pocałować. Blee. Spotkałam nawet takich, którzy idą w ślinę z kilkoma dziewczynami po kolei. Jak by dostali po ryju porządnie to może by się oduczyli. Innym razem jakiś psychol łaził za mną po klubach i stawiał mi drinki, mimo odmowy, jak zobaczyłam go w czwartym klubie to zaczęłam się
  • Odpowiedz
@patusia Wow! Czemu wiedziałem że to Kraków? Niestety szczególnie Hiszpanie nie mają skrupułów i od razu na siłę całują. Dwa razy musiałem w ryja dać, bo goście nie przejmowali się że stoję obok swojego różowego i atak na twarz. Szkoda słów...
  • Odpowiedz
@patusia: @trochenie: @nika_blue: @outkay: To jak byli Polacy i Erasmusy to ja już widzę do jakich klubów wy chodzicie/ chodziłyście. Jak się chodzi do klubów, żeby "potańczyć", czyli na przysłowiowy clubbing, odwiedzając 5 lokali jednej nocy, a nie interesuje się w ogóle muzyką elektroniczną to nic dziwnego, że trafiacie na takich ludzi.

W każdym większym mieście w Polsce są kluby do których przychodzą ludzie zainteresowani przede wszystkim muzyką,
  • Odpowiedz
@mirasek: A skąd Ty wyciągnąłeś sobie miejsca do jakich chodzę? Wcale nie mówliłam tu o klubach-mordowniach dla sebixów, jak już chodziłam to właśnie do klubów z muzyką jaką wymieniasz, z selekcją i wejściówkami. I wiadomo, że nie na szpilkach, bo w nich się porządnie nie da tańczyć. I nigdzie nie pisałam, że wszyscy faceci tacy są więc nie musisz się czuć taki dotknięty. Może jako facet po prostu nie widzisz takich
  • Odpowiedz
@mirasek: Dzięki za komentarz, ja bardzo lubię edm, ale raczej na koncertach (bo tam właśnie ludzie przychodzą dla muzyki, do klubów dla muzyki to dość naciągana teoria). Jeżeli znasz jakiś klub na poziomie w trójmieście, oprócz Sfinksa, to poleć proszę. :)
  • Odpowiedz
@trochenie: Nie wiem, nigdy nie byłem w żadnym z trójmiejskich klubów. Chętnie wpadnę jak mnie zaprosisz. Polecam zamiast szukać klubów, zacząć obserwować chociażby na fb djów i ludzi, którzy robią imprezy, a takżemoże nawet jakieś konkretne labele z okolicy, trzeba się delikatnie wkręcić w środowisko. Szukaj imprez, których organizatorem nie jest klub, a jakiś kolektyw, ludzie którzy podnajmują jakieś miejsce. Po tym sfinksie widzę, że mydło i powidło nastawione raczej na
  • Odpowiedz
@trochenie: ja to ogólnie w klimatach około dub techno się unoszę, ale widzę, że jest też jakaś imprezka psytrancowa:
https://www.facebook.com/events/1032345053523156/ to już raczej nie dla mnie, może na tej acidowej scenie bym sie odnalazł z kubkiem wody w ręku, w sumie - nikt nie wie jakby się taka noc skończyła. Poszedłbym. Przyjdą tam ludzie, którzy chcą dostać srogi #!$%@? czy erasmusy, żeby poruchać? Odpowiedź jest oczywista.
  • Odpowiedz
@trochenie: a widzę, że jakiegoś rava miałaś w wakacje niedalek, nawet jakiś pseudo znawca spłodził o tym notkę prasową :D https://radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci/item/46613-echo-niesie-techno-w-lesie-tancerze-wyploszyli-jelenie-ci-ludzie-lekcewaza-wszystko.html

Leśnicy jednak podeszli do sprawy z innej perspektywy. Patrz się pani, nad morzem mieszkasz to pewnie w wakacje turyści trochę syfu zostawiają, a tutaj - nielegalna dzicz, narkotyki, toy-toye - "Spontaniczna ekotekowa akcja – sprzątanie pięknej okolicy i taniec współczesny", mają fantazję skurczybyki :D Jestem miło zaskoczony panami leśnikami.
http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualnosci/a/nielegalna-impreza-techno-w-lesie-kolo-kepic,10413398/
  • Odpowiedz