Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem właśnie po operacji barku, leżę w jednym pokoju ze starszym panem. Koło 80, po tym jak pielęgniarka zrobiła ostatnie obchód i podanie leków, zrobiło się ciemno, ten pacjent zaczął widzieć jakieś rożne rzeczy za oknami. Ciagle się mnie pyta czy widzę "to". Mówi ze nie może wstawać z łóżka bo tak to by juz dawno go ty nie było. Wcześniej podczas dnia była jego córka i mimo starego wieku, nie zachowywał sie tak dziwnie. Co to moze być? Pielęgniarka tylko przyszła, zasłoniła okna i powiedziała mu "ma pan koło siebie dużego mężczyznę, który pana obroni, nie ma sie czego bać, dopóki sa za oknem nic sie nie stanie" po czym sie do mnie uśmiechnęła i wyszła...

#szpital #coolstory (?) #creepystory #creepy
  • 13
@Viscop: myślisz ze byłby takim śmieszkiem poza kontrolo ze aż by powyrywał kable aparatury mierzące jego funkcjonowanie organizmu razem z wenflonem dla uwiarygodnienia swojej teorii o "tym" za oknem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz śpi po tym co mu podali ale co chwile coś mówi przez sen, nie potrafię go zrozumieć zbyt dobrze bo mówi dialektem antwerpskim, języka niderlandzkiego.