Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był zainteresowany jak wygląda aktualna wersja giery to daje linka, tam większość rzeczy jeszcze nie działa, jedyne co to pierwszy upgrade ze standardów ale to też tak na odwal sie jest jak na razie :D kosztuje 15 jakby co tylko nie dodalem jeszcze zeby wyświetlał cene i po zapchaniu warehousa jest amen bo nie ma pojazdów żeby to odebrać :D prosze przy okazji o feedback jak to działa i gui czy dobrze pozycjami leży czy sie nie zacina i takie tam

https://drive.google.com/open?id=0B1dO6yHL3Ig8RzlBOTlPcVVLbEU

#wexgames #gamedev #unity3d
  • 11
@dieow kodem, też myślę że to przez oświetlenie i w ogóle dałem w ustawieniach quality na max :D jak na razie stoję z projektem bo ten komp co mam jest tragiczny, wrócę w październiku do domu to będzie coś dalej
@Wextor: Ja ostatnio zacząłem bawić się w animacje. Zdecydowanie łatwiej niż update -> przesuń o 1px w lewo ;D Ale jak z wydajnością to nie wiem, powinno być lepiej.
W wersji 5.5 dają sporo ulepszeń przy robieniu animacji.
@dieow Dotychczas używałem animacji tylko do modeli 3D ale w sumie mogę przebudować to menu chyba nawet tak będzie lepiej :D dzięki za pomysł jakoś nie pomyślałem o animacji tylko z automatu kodem poleciałem