Wpis z mikrobloga

@Justyna712: kiedyś ironicznie napisałem na fb, że konkurencyjna szkoła jest o niebo lepsza (a to najgorsza w moim małym miasteczku) i pedagog przyszła do mnie z wydrukowanym screenem z moim komentarzem xD no i kazała usunąć pod groźbą obniżenia oceny z zachowania
  • Odpowiedz
@Justyna712: Która szkoła? Zapełnimy Pani Dyrektor grafik, z chęcią przejadę się do Zalesia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polinik: mam mieszane uczucia co do tego żeby szukać, za dobrze znam mirko... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wyladowalem na dywaniku u dyrektora - wtedy jeszcze na grono.net napisalem, ze na studniowce byla 'kupa kolorowego gowna


@Demon_Opalenizny: I słusznie. Uczniom z Francji, którzy przyjechali na wymianę, należy się trochę szacunku. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Justyna712: Bo jeśli chciałaś obsmarować szkołę, to trzeba to było zrobić anonimowo, na forach. Trzeba mieć gąbkę zamiast mózgu, żeby hejtować instytucję, od której jest się zależnym, powszechnie, pod swoim nazwiskiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@support: Przepraszam. :( Na ogół tak się nie wysławiam. @Normie: Nie zarzutka, ale nie będę pisać powodów 1 i nazw, bo wiem, że jedna nauczycielka lubi Wykop na fb, lepiej nie ryzykować. :D
No i czemużeście to wyplusowali w gorące? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz