Wpis z mikrobloga

Facebook serious business.


@Justyna712: Serwis wart około 50 mld $, ogromna ilość firmowych fanpage'ów , stale rosnąca ilość firm zajmujących się e-marketingiem, gdzie FB po Google jest najważniejszym serwisem, coraz częściej szukamy opinii o danym podmiocie właśnie na FB. Tak to jak najbardziej serious business.
  • Odpowiedz
Jak wielkim trzeba być tępakiem, aby korzystać z internetu publicznie, pod własnym imieniem i nazwiskiem? Upadek sieci. Będzie lepiej, jeśli się z niej wyniesiecie.
  • Odpowiedz
@Justyna712 kiedyś miałem emo-bloga o tym jak #!$%@? było moje życie. Koleżanka doniosła wychowawcy, ta wszystko wydrukowała i wezwała ojca po odbiór tych screenów.
Innym razem opisałem w necie jak rozpatrzono jedną moją awanturę z blond różowym. Dziewczyna wydrukowała wpis oburzona, że o tym napisałem i przekazała wychowawczyni. Tym razem nie było afery - nauczycielka wiedziała, że napisałem prawdę i miałem prawo o tym tak napisać.
  • Odpowiedz
@Linds: Ale wy wszyscy jesteście/byliście głupi że się tak dajecie. Proste, mówisz że masz prawo robić i pisać po szkole co chcesz, nikogo nie obraziłaś/eś, prawa nie złamałeś, nie zachowujesz się nawet nie moralnie i nie masz zamiaru się z tego tłumaczyć, lol.
  • Odpowiedz
@Justyna712: Miałem to samo xDD Z kolegami daliśmy jedną gwiazdkę i napisaliśmy, że szkoła słaba i dyrektor nie potrafi się wysłowić xDDD

PS To prawda, po 4 latach w UK on już nie potrafi speaking polski... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz