Wpis z mikrobloga

Jaki telefon mozna kupic z androidem do 1400zł? Pewien typ sprzecza sie ze mną, ze Iphone 5s za 1400to dobra cena i za to nie mozna kupic nic lepszego z androidem, czy z windowsem, bo iphonowi wystarczy 1gb ram do plynnego dzialania, a androidowi nie wystarczy nawet 4gb. Windows, bo jest mniej funkcjonalny, do tego nawet najdrozsze androidy nie oferują w aparacie slow moion, ktore on ma. Nie wiem jak wy, ale ja juz wole moją lumie 640, ktora ma podobne parametry, a jest 1000zł tansza. Jesli mialbym cos drozszego kupowac, to na pewno nie przeplacalbym za iphona, jednak denerwuje mnie takie pieprzenie. 4cale, 1gb ram za 1400zł?
  • 9
@sonep @sonep Jak potrafisz zamulić to nawet najnowszy Samsung s7 zamuli.
Do 1400zl masz byłe flagowce które działają super. Ogólnie androidy teraz nie działają az tak źle.
Ew mega tanio są używane Xperie z2/z3
@vvertoi: Nie chodzi mi o podobanie, bo mnie sie podoba windows 10mobile, ktory,z mimo, ze sie podoba jest tanszy w porownaniu do konkurencji z podobnymi parametrami(mam na mysli androida). Lumia 640 ma pdbne parametry do tego ip[hona, a jest 1000zł tansza. Mam na mysli funkcvjonalnosc. W czym jest lepszy od androida, skoro aki dziad iphone 5s kosztuje praktycznie tyle samo, co Lg g4? Jak dla mnie odpowiedź jest prosta, 1000zł placisz