Wpis z mikrobloga

tagi tagi tagi #wesele #slub #muzyka nie #discopolo #pieskislub

Mirki i Mirabelki,
potrzebuję waszej rady i pomocy. Niedługo nasze wesele. Zespół który wybraliśmy nie będzie grał discopolo, był to nasz w pełni świadomy wybór :) Mam kilka piosenek w głowie które chciałbym aby na weselu się pojawiły. Wiadomo ze nie będę układał całej playlisty ale...
Jest duża szansa że przegapiłem jakiś kawałek który byłby weselnym hitem. I tu moja prośba. Jeśli macie chwilę zastanówcie się i podajcie choć jeden. Myślę za lata 70 jak najbardziej plus coś bardziej rockowego. Zespół ma saksofonistę można by to dobrze wykorzystać :)

Poniżej kilka pomysłów:
1) https://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78 grease
2) https://www.youtube.com/watch?v=nojiYoLO9vg Jet - Are You Gonna Be My Girl

Jeśli uda się pociągnąć ten wątek obiecuję pokazać wam jak wyglądała zabawa przy tych piosenkach :)

PS. to jest link który zainspirował mnie aby się Was poradzić.

wołam autora: @nalej_mi_zupy bo widzę że mamy podobne zdania na tematy weselne :)
  • 6
@pieskiezycie: Jako osoba, która zajmuje się obsługą muzyczną takich imprez mogę coś doradzić.

Jeśli chodzi o piosenki, to nie chcąc ominąc klasyków możesz poszperać po stronach internetowych zespołów weselnych/cover bandów, które udostępniają swój repertuar. Sporo takich jest, więc myślę że to nie będzie problem.

Natomiast teraz przejdę do tego co faktycznie chcę przekazać. Rozumiem to że chcesz żeby wszystko było po Twojej myśli, ale odpowiedz sobie szczerze - wesele robisz tylko
@Expert2: Pewnie że szanuję, dlatego napisałem żeby ograniczyć disco-polo do minimum. Sam przyznałem, że nie lubię takiej muzyki. I ja również nie chciałbym takiej na swoim weselu, ale czasami trzeba iść na ustępstwa i pozwolić choć na moment, żeby zwolennicy tej muzyki wstali z krzeseł i zaczęli się bawić.
@MrFruu: Bardzo dobra wypowiedź kolego. A końcówka w szczególności. Jeżeli jednak kolega świadomie wybrał zespół który gra co gra to była jego decyzja i takie wesele będzie miał. Natomiast teraz to pewnie już nic nie podziała ponieważ każdy zespół ma swoją zasadę i znajduje swojego klienta.
Pozdrawiam
@TwojWodzirej: Oczywiście, każdy zespół ma swoją renomę i swój repertuar więc wiadomo jak grają. I ja nie chcę, żeby mojego zespołu brali na wesele, a później żeby wykosili 1/4 repertuaru, no bo to jest bez sensu :) Mam nadzieję że twórca tego wpisu nie wziął Mietka i Janusza, którzy nie mają repertuaru poza Abbą i polskiego disco-polo, a mam nadzieję że zespół rozkręci imprezę pomimo (nomen omen) braków w hitach weselnych