Wpis z mikrobloga

Czy też was #!$%@? godziny posiłkow w hotelach? Człowiek przyjechał na wakacje żeby odpocząć trochę to tu jebs, śniadania od 6 do 8.30 xD no #!$%@? wasza mac. Ja to jeszcze ja, wstanę sobie na obiad i mam w dupie ale pełno chodzi zombie później po hotelu, bo musieli wykorzystać all ekskjuzmi do cna
  • 10
@No25 a może też bym bardzo chciał #!$%@? śniadanko ale nie jest mi dane? Przez to muszę spać dłużej, co za lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zaax: Ja tam zazwyczaj trafiam na hotele gdzie śniadania są między 6:30-7:00 a 10:30-11:00, więc jak wstanę o 9:30 to na spokojnie wezmę prysznic i zjem śniadanie.


Śniadania kończą się tak wcześnie prawie wyłącznie w hotelach typowo turystycznych z ofertami all-in. W pozostałych są one o normalnych porach :-) Jak wybierzesz hotel w którym nie ma ludzi z biur turystycznych i ofert all-in to będziesz wcinać śniadanie ze smakiem o 10
@jormungand87 to zalezy od tego po co przyjechać i od tego w jaki sposób masz zamiar wypoczywać . Jedni codziennie o 8 opuszczają hotel i wracają pozna nocą inni w ogóle z tego hotelu nie wychodzą.