Wpis z mikrobloga

Ile wydajesz w dniu roboczym na pracę? Jedzenie, napoje i inne potrzebne rzeczy do przetrwania do fajrantu?
#ankieta #pracbaza

Ile wydajesz na przeżycie dnia w pracy? Śniadanie, napoje, i inne

  • 0-5zł 30.1% (776)
  • 5-8zł 12.7% (328)
  • 8-10zł 13.6% (351)
  • 10-15zł 16.5% (424)
  • 15-25zł 15.0% (386)
  • 25-35zł 4.3% (110)
  • 30zł+ 7.8% (202)

Oddanych głosów: 2577

  • 25
@Pwner: a jak jest różnie? czasami cały tydzień jadę na kanapkach z domu a czasami cały tydzień na sałatkach / coli / marsach ?

w zależności od chęci robienia w domu kanapek ?
@Pwner: ale mowa także o śniadaniu przygotowanym w domu?
Zresztą i tak zaznaczę 0-5zł (jeśli chodzi o jedzenie), bo czy zrobię sobie w domu (pewnie za coś koło 1pln), czy wezmę płatki i mleko, czy kupię sobie gotową kanapkę (bułka z sałatą, pomidorkiem i szynką) - i tak mieszczę..
Gorzej z paliwem ;-)
@trywialny: no jak to jak... Kupuję chleb za 2.5zł, składa się on z powiedzmy 10 kromek. Dwie kromki = kanapka. 2x0.25zł=0.5zł.
Do tego plasterek sera i szynki, które kupuję powiedzmy w takiej samej cenie jak chleb (100gr=2,5zł, jest 10 plasterków). No dobra, nie doliczyłem masła, ale to wszystko i tak w zaokrągleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pwner: śniadania w domu nie jem, bo nie potrafię, więc robię tak 3 bułki do pracy. Ile takie 3 bułki z szynką mogłyby kosztować? Z 2-3zł? Picie mam w butelce, a piję tylko wodę (na dodatek z kranu, bo miasto zachęca).