Wpis z mikrobloga

Patrzcie jakiego debila wczoraj w #poznan ustrzeliłem - czerwone świeciło mu się od dawna a on grubo powyżej dozwolonej prędkości przeleciał przez skrzyżowanie. Niestety kamerka nie złapała rejestracji, pamiętam tylko, że zaczynała się od CWA. Jeśli przypadkiem to czytasz idioto, to życzę Ci, żebyś zatrzymał się na jakimś drzewie, będzie bezpieczniej dla Twojego otoczenia...

#polskiedrogi
  • 12
@artur1792 kamerka zmieniła tylko to, że liczyłem, że nagra się numer. Gonilbym go niezależnie od tego - nie wiem co ma wspólnego szeryfowanie z tym, że chcesz przyjrzeć się debilowi który chwilę wcześniej prawie wbił się w Twój bok

@maciejkiner: jak byś jechał tak jak jedziesz to byś nie wjechał w niego, bo na filmie widać, że przyhamowałeś dopiero w momencie jak on był już prawie na twojej wysokości (zaraz po tej chwili, która jest na zdjęciu co wcześniej wstawiłem), więc spokojnie by przejechał obok
gorącym zwolennikiem przelatywania z dużą prędkością na czerwonym.


@maciejkiner: gdzie coś takiego napisałem? odpowiedziałem tylko na twój wpis, że głupoty piszesz, bo napisałeś, że musiałeś hamować żeby w ciebie nie uderzył, a na nagraniu widać, że hamujesz dopiero jak on jest na twojej wysokości i jeszcze bardzo dużo miejsca między wami
gdzie coś takiego napisałem


@artur1792: bronisz gościa który wleciał na czerwonym zastanawiając się czy miałbym metr do niego czy półtora metra w miejscu, w którym według mnie mogło dojść do kolizji. Imo gdybym ruszył bez hamowania (czy nawet odpuszczania gazu) doszło by do wypadku. Do tego dochodzi taki czynnik jak to, że nie wiesz czy gościu nie przyhamuje, albo odruchowo odbije w którąś ze stron (w prawo nie bardzo miał już