Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja spotkała moją znajomą. Mocno doinwestowany samochód w nocy z soboty na niedzielę (03.09-04.09) oblany kwasem lub jakimś środkiem żrącym do ściągania powłok lakierniczych.
Miejsce zdarzenia: Gliwice, ul. Asnyka 21
Sprawca poruszał się najprawdopodobniej czarnym Audi A4 b5 kombi.
Zazdrość? Za wysoka cena? (bo samochód akurat od kilku dni był do sprzedaży). Tak czy inaczej masakra.
Jeśli ktoś coś wie na ten temat odezwijcie się tutaj: wpis na fejsie

#motoryzacja #tuning #patologiazmiasta
Elessar - Taka sytuacja spotkała moją znajomą. Mocno doinwestowany samochód w nocy z ...

źródło: comment_CnYhtSrXeSfch7gvkMK74KJ8loYDvjRl.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 4
Tyle różnych gównianych aut jeździ po drogach a babka sobie zrobiła samochód pod siebie i zaraz wypokowi znawcy motoryzacji wygodnie siedząc na fotelu w tramwaju oceniają jaki to wiejski tuning i jeszcze głupie gadanie że samochód nie może być doinwestowany, ja przez takie określenie rozumiem że ktoś zamiast założyć najtańsze amortyzatory firmy zawiecha.pl kupił takie jak producent montował i zainwestował w święty spokój. Normalnie szkoda strzępić ryja na te dziecinne uszczypliwości (
  • Odpowiedz
@Elessar: wspolczuje, do takich akcji prowadza te wszystkie samowolki i samosądy propagowane w internecie (rowniez na wykopie), nie znam przyczyn sytuacji, ale wspolczuje i trzymam kciuki za zlapanie #!$%@?
  • Odpowiedz