Wpis z mikrobloga

@arkadikuss: nie rozumiesz synku, bo w takich zabawach weselnych to nie ty musisz skakać po prąciu.

a osób zażenowanych nie ma na tym filmiku bo zapewne mając resztki godności człowieka wyszły na ten czas na zewnątrz "na papierosa".

chyba, że wesela na 20 osób są teraz w modzie.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz synku, bo w takich zabawach weselnych to nie ty musisz skakać po prąciu.


Waat? Weź ty poczytaj swoje wpisy od początku, ułóż te zdanie składnie i napisz jeszcze raz, wtedy może ci odpowiem, bo póki co to nawet najstarsi indianie nie wiedzą co ty o----------z.

a osób zażenowanych nie ma na tym filmiku bo zapewne mając resztki godności człowieka wyszły na ten czas na zewnątrz "na papierosa".


@durielek:
  • Odpowiedz
@durielek: Jesteś w tym słaby, naprawdę. Jeszcze raz piszę - poćwicz (i zmądrzej. Będzie ciężko, ale dasz radę - wierzę w Ciebie). Jak nie umiesz brać udziału w dyskusji, to po co w ogóle ją zaczynasz? :) Z @4kroki miałem trochę radochy z pisania, z Tobą to jak dyskusja z siedmiolatkiem na temat struktury wszechświata.
  • Odpowiedz
@durielek mam 29 lat, więc dawno gówniarzem już nie jestem.
Po prostu wiem, że jak ktoś nie ogarnął się w odpowiednim wieku, to już będzie stuleją na zawsze xD

Nastolatkom i wczesnym 20 można wiele wybaczyć, w końcu ich osobowość się jeszcze kształtuje, zachodzą zmiany w mózgu (u facetów nawet do 26 roku chyba). Ale potem to już kaplica i ciężko piwniczny styl życia porzucić.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: W sumie ta zabawa jest jeszcze w miarę spoko ale jak widzę zabawy gdzie się każą kłaść w garniturach i klęczeć, wykonywać jakieś wygibasy to idź Pan w CH... z takimi zabawami ( ͡° ͜ ͡°)-
  • Odpowiedz