Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: a xD To Ci wyszło chyba :D a ta laseczka z 1;07 to nie ma sie czego wstydzić ;-) nie jedna pewnie jej zadzrosci takiej dupci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Normalni ludzie nie maja problemu, zeby po wypiciu %% o---------c jakis szajs dla zabawy. I nie ma znaczenia, jak bardzo wyksztalcony, ambitny i inteligetny ktos jest.


@frogfoot: Jakiś szajs? No chyba Cię gnie.
inteligentny człowiek nie będzie o---------ł uwłaczającego szajsu dla zabawy.
  • Odpowiedz
@bykubyk będzie. Tylko trzeba trochę podrosnac, nabrać dystansu i przestać być pseudo inteligentem, który udaje, że jest ponad wszystkim xd

Jak miałem naście lat to też sobie nie wyobrażałem, że mógłbym brać udział w takich zabawach, albo pójść do klubu. Na szczęście znormalnialem i jest duża szansa, że wielu młodszych wykopowych zamulaczy też znormalnieje. Natomiast dla tych 25+ nie ma już nadziei xD
  • Odpowiedz
Jak dla mnie świetna zabawa. Chociaz do netu bym nie wrzucał. Wiadomo, ze wesela sa swojskie i niekoniecznie wyrafinowane. Ale co zabawa jest przednia to jest :)
  • Odpowiedz
@frogfoot:

Normalni ludzie nie maja problemu, zeby po wypiciu %% o---------c jakis szajs dla zabawy. I nie ma znaczenia, jak bardzo wyksztalcony, ambitny i inteligetny ktos jest.

Jedyne do czego mozna (nawet trzeba) sie przyczepic to to, ze ten filmik na youtuba trafil, bo srogi przypau.


Ale p---------e xD
  • Odpowiedz
@frogfoot: Dlatego u mnie na weselu nie było kamerzysty. Na oczepinach ludzie się bawili świetnie i bez skrępowania, że filmik ujrzy światło dzienne na youtubie :)
  • Odpowiedz
Normalni ludzie nie maja problemu, zeby po wypiciu %% o---------c jakis szajs dla zabawy.


@frogfoot: ale nie taką żenadę. Prawdę mówiąc, od dobrych kilku lat nie widziałem czeggoś takiego i myślałem, że już nikt nie odwala na weselu żenujących zabaw o prostackim podtekście seksualnym.
  • Odpowiedz
Tylko trzeba trochę podrosnac, nabrać dystansu i przestać być pseudo inteligentem, który udaje, że jest ponad wszystkim


@frogfoot: Ale piękne docinki kierujesz w adwersarza: 'brak dystansu, pseudointeligent, udaje'. Nie ma to jak dorosła dyskusja pozbawiona pozamerytorycznych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głupie zabawy po alkoholu są właśnie domeną młodzików, gubienie hamulców podczas stanu upojenia to również nie jest nic dobrego, bo świadczy
  • Odpowiedz