Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem stosunkowo niski (174cm) i trochę smutno mi, gdy przechodzę obok lasek wyższych ode mnie, albo gdy one patrzą na wyższych ode mnie kolegów, a ja czuję się ignorowany. Jak mogę się pocieszyć? Wiem, że są niscy ode mnie i mają laski, no ale - tu chodzi o godność. Szczególnie #!$%@? mam, gdy laska, która mi się podoba jest mocno wyższa.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
WolnyMirek: To patrz na te niższe i po kłopocie.
Ja mam 179cm i jakoś rzadko widuję laskę wyższą ode mnie. Te niższe i tak mnie ignorują, bo mam mordę jak szpak.

Wszystko zależy od mordy. Na to patrzą lochy.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: serio, wzrost ma mało do gadania. chodzi głównie o charakter. jak pozbędziesz się kompleksu to będzie dobrze. ja mam 174 i mój niebieski jest dosłownie o 2cm wyższy i szczerze? pomimo tego, że jasne, że lecę na gości 190cm ale bez przesady. mnie on zauroczył charakterem i pewnością siebie, więc nie spinaj, serio. jak będziesz zakompleksiony to nic z tego nie wyjdzie.
  • Odpowiedz
OP: No właśnie jestem w przekonaniu, że lecą na wzrost, choć nieraz leciała na mnie wyższa laska, ale tylko w sytuacji domówka bądź wspólny wypad, pierwsze zapoznanie.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
NiebieskiŁobuz: Jaa #!$%@?, typie, mam 165 cm, więc w Twoim rozumieniu nie mam godności xD Jak ktoś ma ciśnienie, żeby się nad sobą poużalać, to zawsze znajdzie powód, ale od kiedy ja (już dawno temu) przestałem mieć problem ze swoim wzrostem, to laski też przestały i było dupeczek na pęczki. Jedna była wyższa o 8 cm, no i #!$%@? xD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz