Wpis z mikrobloga

@NieTylkoGry: Daruj sobie grafiki, bo ta powyżej jest niesamowicie paskudna i tylko zniechęca do czytania, albo tu na wykopie - do kliknięcia w link.

Co do tekstu, to zgodzę się co do Mass Effecta, uwielbiam klimat i fabułę, ale ta pustka, mechanika walki, sporo chybionych pomysłów sprawia, że nie chce mi się do tej części wracać.

Z Dragon Agem natomiast się nie zgadzam - podejrzewam, że po prostu nie ogarniasz jak
@Asterling @Jurigag @Need @vateras131 Zgadam się z Wami całkowicie. Według mnie DA i ME to dalej świetne gry, którym niczego nie brakuje. Jak widać dla autora to jednak za mało. :)

@Sad_Statue nad grafikami nieco bardziej popracujemy bo faktycznie dobra nie jest i zawiera trochę błędów. Cały czas się uczymy, proszę dać nam trochę czasu :)
DA poczatek to aktualnie mój najlepszy RPG. Niestety w Wiedźmina i ME nie grałem - nie
@NieTylkoGry:

Niestety w Wiedźmina i ME nie grałem - nie mogę się do nich przekonać

a próbowałeś zagrać np. w wersję "demonstracyjną" ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Ja nie trawię kompletnie żadnego rodzaju "szczelanek", a mass effect (cała trylogia) tak mnie wciągnęła, że już chyba z 3 razy całą ukończyłem i na pewno jeszcze nie raz zagram. Fabuła w tych grach rekompensuje naprawdę wiele
@vateras131 Jeśli chodzi o Wiedźmina to grałem w 1 chyba do 3 aktu ale potem z powodu studiów przerwałem i do dzisiaj do niej nie wróciłem. Co do ME, to tak, grałem w demo - niestety nie lubię "kosmicznych klimatów" więc gra odrzuciła mnie już na starcie. W każdym razie ME szanuje bardzo bo widziałem jak grają inni i poznałem ich opinie na jej temat. Fabularnie zarówno ME jak i DA to
@vateras131: Jako autor odpowiadam: w 2008 roku, kiedy Mass Effect wyszedł na pecetach, spędziłem przy nim w cholerę czasu i nie zwracałem nawet uwagi na bardzo jaskrawe niedoskonałości tej gry, bo fabuła, towarzysze, uniwersum – te elementy miażdżyły i sprawiały, że chciało się w to grać. Kiedy wróciłem do tej gry po latach, mając już znacznie lepszą „dwójkę” i żenującą „trójkę”, nierzadko ziewałem z nudów. Nie licząc zadań głównych, wszystko jest
@NieTylkoGry: W przypadku Mass Effect to problemem jest wczytywanie przez silnik tekstur słabej jakości nawet, jeżeli obiekt znajduje się tylko kilka metrów dalej. Zmiana dwóch linijek w configu i gra nie wygląda tak źle. :)