Wpis z mikrobloga

Rób. Jeśli uda ci się cos ocalić to daj znać. Openingi, soundtracki endingi... wszystko blokują co tylko znajdą, przykłądem może być Clannad. Znalezienie działającego openingu chwilę trwa... Jak tak szybko będzie im to szło to za tydzień nic nie zostanie. Idealne posunięcie żeby strzelic sobie w stopę ale cóż. Może mały spam na FB sprawi że przestaną zdejmować świetne twory z yt...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sądziłem że kto jak kto, ale Visual Arts nie zrobi czegoś tak głupiego. Przecież youtube generowało im masę fanów. Sam nawet nosiłem się z zamiarem kupienia kilku płyt z ich tworami, ale po tym chyba po prostu pobiorę to z jakiejś stronki
@Hiranus Mają prawo to robić. Wspiera się twórców ze względu na jakość contentu, jaki tworzą, a nie ze względu na prowadzoną przez nich politykę (a przynajmniej ja tak robię). Mimo usunięcia tych soundtracków wciąż są one bardzo dobre, a chyba dlatego się je kupuje?
@Harkonnen: Masz rację, z tym ze musisz najpierw wiedzieć jakie one są, a kasowanie ich sprawia że będziesz kupował kota w worku. PV 1 utworu z płyty to też nie rozwiązanie, bo moze byc to co jest z filmami - trailer dobry, ale na samym filmie okazuje się że tylko trailer był dobry. Sprowadza się to do tego że i tak musisz pobrac muzykę z torrenta/czegoś aby się dowiedzieć co tak