Wpis z mikrobloga

@kamil-litwinczuk-9: widzisz bo mamy kiedyś i kiedyś. kiedyś kiedyś, za czasów tuningowiska, po premierze pierwszego f&f to królowały neony, diody, bodykity, spoilery i wloty z dupy wzięte. równolegle był "german" czyli duży rant i zaszpachlowane miejsce na rejestracje w gulfie.

civiki jak ten u góry to jakieś lata 2k5-2k8. bra, żółte halogeny, nalepki hello titty, podrobione lotki spoona, skarpetki pod maską, podrobione takaty i tak dalej i tak dalej. dżej di
  • Odpowiedz
@kamil-litwinczuk-9: Ale było niegroźne i nikomu nie wadziło. Kwestia gustu, niech każdy ze swoim autem sobie robi co chce. Ja mam tylko teraz bekę z tych stance glebowozów bo jeżdżą wolniej od zasranego tico. I te ich pokrzywione zawieszenia mogą powodować realne zagrożenie na drodze.
  • Odpowiedz
@piwniczak: W ten sposób. Kurde, ja myślałem, żeby rzucić tableta, router wifi przenośny, antena LTE na tylną klapę i właśnie wszystkie parametry. Trzeba by było znaleźć odpowiedni program lub widżety.
  • Odpowiedz
dżej di em XD z reguły jak taką hondę wyprzedzam to kierowca (którego nota bene ledwo widać, bo przecież fotel sportowy) aż wstać próbuje, oczywiście jak mnie widzi w lusterku to redukcja na trójkę i przyspiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°) częsty przypadek ludzi typu "urażony bo wyprzedzony"
  • Odpowiedz
@zerathul hondy zlopia glownie przez badziewne uszczelniacze trzonkow zaworow. W czesciach to jakies 100zl, robota przy okazji wymiany rozrzadu oceniam na jakies max 200zl wiecej. Ale tymi parchami jezdzi mlodziez ktora tankuje za 15zl, przeglad podbija dwuzlotowka, oc ma na babcie wspolwlasciciela, no ale Hąda!!!
  • Odpowiedz