Wpis z mikrobloga

@piwniczak: A sprawdzales kiedyś dokładność tych oryginalnych wskaźników ? Otóż, gdy taki wskaźnik pokazuje temperaturę roboczą to na dodatkowym wskaźniku dobija dopiero do 50 *C. :)

@deathmagnetic:

No to rzeczywiście sprawdziłeś dokładność XDDD

A skąd wiesz czy to nie dodatkowy wskaźnik jest #!$%@??
  • Odpowiedz
@deathmagnetic: 1l/1kkm to nie norma tylko dopuszczalna wartość, dodana głównie po to żeby nie móc w ASO naprawić auta po kupnie jak żłopie olej. Prawda jest taka że lepiej się przyglądnąć co jest przyczyną bo czasami wystarczy zmienić uszczelkę pokrywy zaworów lub miski itp żeby zużycie spadło.
A jak bym kupił auto z salonu i ciągnęło by 1l/1000 to bym się starał je oddać bo ja w swoim 12letnim aucie
  • Odpowiedz
@artur1792: dobra, masz mnie. Ubytki oleju.
Bo większość ludzi patrzy "o znika mi litr na 1kkm to jest git" i myśli ze to silnik połyka a tak na prawdę cieknie kilkoma miejscami że nawet zbytnio nie widać.
  • Odpowiedz
@bajlo: Dzięki! Niestety na słupku dość mocno ogranicza to widoczność, obudowę licznika kupiłem, nie drutowałem ale miala miejsce tylko na dwa zegary, a radio ? Nie ma innego miejsca, niektorzy montują na dole ale po 1 mam tam cupholder więc miejsca nie ma a po 2 nawet jesli by było miejsce to schylać się do radia to trochę słabo. Robie ponad 20k km rocznie,i lubie posłuchac radia. :)
  • Odpowiedz
@deathmagnetic: no wiem, ale to psuje estetykę trochę, jest jeszcze tradycyjna opcja nad nawiewami, centralnie, ale widzę, że to miejsce jest już zajęte ( ͡° ͜ʖ ͡°) planuję sam kupno fajnego wozidła i biorę pod uwagę między innymi ek4, dlatego tak czy inaczej, niezależnie od tego, gdzie masz to zamontowane, od 6 gena wstecz szanuję zawsze :D
  • Odpowiedz
@joniu: lol, toż to nie pasuje nawet do takiego auta. #!$%@?, to nie pasuje do żadnego auta. Symbol januszy, którzy o swoje samochody "dbają" (bo częściej im szkodzą) bardziej niż o żony. Elo
  • Odpowiedz