Wpis z mikrobloga

@dyniel: Widzę, że oddawanie krwi zaczyna cierpieć na tą samą przypadłość co bieganie -- oddanie bez foto w społecznościówce się nie liczy.
Czekać aż powstanie "Bloodomondo", gdzie będzie można dodawać znajomych i rywalizować na litraż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polinik: pomysł ma potencjał, przekazałem komuś, kto ma o tym pojęcie. Dla mnie to jest pewien rodzaj archiwum, kiedy oddawałem, ale z aplikacji na pewno bym korzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polinik: nie wiem, oddaję tutaj dopiero od kilku lat. Na początku jeszcze kazałem wpisywać do mojej polskiej legitymacji, ale kilka razy zapomniałem i przestałem. Zawsze mogę poprosić o wydruk z wszystkimi donacjami.
  • Odpowiedz
@Polinik: masz ból d--y o to że wrzucił fote z oddawania krwi? niezależnie od pobudek może to zachęcić innych, niech zrobi się z tego nawet moda, to abstrahując od oczywistych pozytywów, jedyną szkodą będzie ten twój ból d--y pseudoindywidualisty.
  • Odpowiedz
@jepetto:
Nie mam. Sam oddaję. Co nie zmienia faktu, że bawi mnie obnoszenie się z tym w społecznościówkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zluzuj rowa, bo jak na razie Ty wychodzisz na pseudoindywidualistę -- jako jedyny na mnie naskoczyłeś za żartobliwy komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polinik: no bo op widać ma dużo taktu, też wqrwia mnie przenoszenie życia do internetu, typu chwalenie się żarciem, endomondem i innymi pierdołami, ale chwalenie się krwiodawstwem to inna para kaloszy,
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że bawi mnie obnoszenie się z tym w społecznościówkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polinik: Sam nie wrzucam, ale uważam, że jeżeli mają ludzie taką potrzebę, to nikomu nie robią krzywdy.

A takie "śmieszne" komentarze to ja widzę na profilach hdk. Prześcigają się asy, kto jest większym filantropem.
  • Odpowiedz
@inozytol:
A ja mówię, że robią krzywdę? Ja tylko mówię, że mnie to bawi.
I może nie tyle pojedyncza osoba, która wrzuca -- tylko trend, jako taki.
Stąd też nawiązanie do Endomondo z tym sztandarowym żartem "zapomniałem włączyć Endo i teraz muszę biec jeszcze raz".
I trochę martwi -- bo może to być taka chwilowa moda -- coś jak to oblewanie się lodowatą wodą, ktoś jeszcze w ogóle pamięta akcję?
  • Odpowiedz
@Maglite: używam apki Krwiodawca, ale ona nie pozwala otrzymać atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°), a poza tym w Belgii nie sprawdza się w 100%, a że nie mam fb ani instagrama, to chwalę się tutaj. Może nowy tag, #pokazzyly?
  • Odpowiedz