Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam taki problem, gdyż śmiem twierdzić, że dziewczyna, na której strasznie mi zależy, też coś do mnie czuję, tylko tego nie okazuje. Mam 17 lat, ona 15, dzieli nas dosłownie 250km (uściślając). Sprawa wygląda tak, zaprosiłem ją na wesele, zgodziła się bez zawahania, nawet sama to zasugerowała kiedy wgl. powiedziałem jej o tej uroczystości, tylko jak sama stwierdziła nie jest pewna, czy jej mam ją puści. Jako, że wcześniejsze nasze spotkania, załatwiałem rozmową z jej mamą, tym razem zaproponowałem to samo. Ucieszyła się. Wszystko wyszło tak w tą niedzielę. We wtorek (wczoraj) dzwoniłem do jej mamy i ku mojemu zdziwieniu, jej mama wiedziała dlaczego dzwonię i odrazu się zgodziła, ze względu na to, że jak to ona powiedziała "No ona nas tutaj od 3 dni męczy o to wesele, więc nie dziw się, że tak szybko się zgodziliśmy". Teraz najgorsze, podczas tego wszystkiego, już od soboty, czuję się troszkę olewany i tak jakby ona totalnie miała mnie gdzieś. Ale jak to powiedziała jej mama, że jej strasznie zależy żeby się ze mną spotkać, przecież to 250km jechać do kogoś kto nic dla Ciebie nie znaczy nie bardzo ma sens... Podczas rozmowy przez telefon/skype jest cudownie, śmiejemy się rozmawiamy na totalnym luzie, ale kiedy napiszę jest olewka albo wzbudzenie we mnie zazdrości, tekstem "Spotkałam się dziś z Marcinem ^^" "Marcin? Kolejny kochaś? XD" "Kolega z nowej szkoły" i dalszą konwerwasację urwała, nawet nie czytając mojej wiadomości... Nie wiem już totalnie co o tym myśleć ludziska ;/
#zwiazki #milosc #relacje #relacje #love
  • 8
@hesar: A co do odległości, to tylko 3 godzinki samochodem, jako że mam samochód i prawo jazdy w sumie mogę być u niej codziennie po zajęciach, ona też spokojnie może autobusem czy tam whatever się przedostać w drugą stronę :)
@merqq49: Jest młoda to co sie dziwic ze takie numery odkreca. Moze czuc sie troche jak w zwiazku bez zobowiazan. Troszke napewno chce wzbudzic u cb zazdrosci, abys musial jeszcze bardziej pokazywac jak ci na niej zalezy. Ale to tylko spekulacje Anona z internetu. Jak tak ci zalezy pogadaj z nia o tym. Bo nie ma sensu jak traktuje cie jako chlopaka a nie jako partnera. Chyba ze tego szukasz. Zwiazku
@Trz3_paczka: Nie jesteśmy razem, ale ona wie, że ja coś do niej czuję, tylko, że jej tego nie przekazałem na ostatnim spotkaniu, bałem się, że się wystraszy :(. A nie chcę rozmawiać z nią przez telefon o takich sprawach, wolę osobiście. O takie spekulacje mi chodziło, ponieważ podnosi mnie to na duchu mordo. Dziękuję, naprawdę!