Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki dziwny problem, jestem #rozowypasek lvl18 i do tej pory miałam jednego chłopaka. Był nim mój przyjaciel którego znałam od podstawówki. Nie byliśmy ze sobą długo (jakieś 5 miesiecy), bo po prostu nie wyszło, wiadomo zdarza się. Mój problem polega na tym, ze boje się ze już nikogo sobie nie znajde, bo trudno mi wejść na wyższe relacje z chłopakami. Po prostu muszę kogoś długo znać, ufać komuś. Nawet do chłopaka którego znalam 9 lat miałam jakieś "opory" a co dopiero do nowego chłopaka. Nie wiem czy jestem jakaś dziwna ale nie potrafilabym np. Pocałować chłopaka którego pierwszy raz widze na imprezie. Co o tym myślicie? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
Co o tym myślicie?

@AnonimoweMirkoWyznania: ciezko powiedziec cokolwiek, jestes w wieku, w ktorym buzuja hormony. z osob, ktore znam z LO, niektore cnotki-niewydymki na studiach zaczely niezle korzystac z zycia, czesc tych majacych opinie latwych szybko znalazla sobie mezow i teraz sa wielce swietojebliwe, a inne nie zmienily sie w ogole. nie przejmuj sie i niech poki co zycie idzie sobie swoim torem.
@AnonimoweMirkoWyznania: z obawami że nikogo siebie nie znajdziesz poczekaj do 28 ;) nie wiem jak to jest od strony różowego ale mogę Cię zapewnić że jeszcze masz dużo czasu na znalezienie sobie kogoś. 18 lat to jeszcze co do zasady uczenia się jak funkcjonują relacje i jak się w nich odnajdywac. Co do buzi na imprezie z pierwszym lepszym to chyba dobrze przecież? Szukaj powoli bez desperacji zbuduj relacje w której
SześcioramiennaStara: > lvl18

ze już nikogo sobie nie znajde


xD

a tak na serio, to nawet jak musisz kogoś długo znać to jesteś na tyle młoda, że się uda. Nie musisz się całować na pierwszej lepszej imprezie. Jesteś na tyle młoda że Ci się wszystko może pozmieniać, zwłaszcza jak pójdziesz gdzieś na studia i zaczniesz poznawać wiele nowych osób.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: w tym wieku się o to nie martw że nie znajdziesz. Najpierw pojawia się jakieś zainteresowanie, zauroczenie, potem się kogoś poznaje lepiej, wymieni kilka pocałunków, zobaczy jak ktoś się zachowuje w różnych sytuacjach.

O co dokładnie chodzi z tym że nie możesz zaufać komuś kogo znasz 9 lat? Mam masę kupli których znam 10+ lat ale im do końca nie ufam, a mam trzech przyjaciół których znam 4-6 lat i