Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły na auto do 7,5-8 k PLN? Ale nie jakieś gulfy i astry czy focusy, tylko takie co fajnie będzie się nim jeździło i nie ma ich w Polsce milion.
Założenia są takie, że na utrzymanie raczej nie zabraknie, autem do pracy i z pracy nie jeżdżę na ogół bo uber/taryfa czy komunikacja mają się dobrze. Może od przyszłego roku będzie też jakaś służbówka, a zresztą to niech to, ja auta wcale nie potrzebuje bo je testuje. Ot, zachcianka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym trochę frajdy weekendowej lub wieczornej (co nie oznacza, że musi być szybkie), no i nabijać sobie zniżki na ubezpieczenie bo to wstyd ich nie mieć (tak to jest jeździć korzystając z czyichś, potem się człowiek budzi)

Myślałem nad MG F lub w ogóle z drugiej strony nad starym Mercem. Jeszcze inny pomysł to 406 Coupe, ale nie wiem czy w tym budżecie to same trupy przypadkiem nie są. Ktoś poda jakieś propozycje?

#motoryzacja #kiciochpyta #samochody
  • 17
@macq2309: Honda Legend Coupe KA8. Najlepiej z manualem. Miałem, polecam. Co prawda w swoim budżecie kupisz auto do zrobienia, a często znalezienie części graniczy z cudem, ale V6 z nawiązką rekompensuje koszty.
@DeusRex: piękna, ale znacznie wykracza poza budżet i z dostępnością trudno. Tak jak mówiłem, wcale mi się nie spieszy więc w sumie mogę monitorować sytuację, ewentualnie dorzucić do budżetu parę tysięcy jeśli będzie coś fajnego
@mavq2309 Monitoruj na bieżąco, bo za dychu można śmiało wyrwać coś co będzie trzymało się kupy, a czasem nawet za mniej. Sztuki za ponad 20 są wystawione przez Januszy Biznesu z gatunku Okazja! HIT! JEDYNY TAKI!