Wpis z mikrobloga

@kowal258: motoakcesoria albo tani sklep pick one.

po pierwsze primo kasku nie kupuj taniego bo głowa nie odrasta.... szanuj swoje życie.
po drugie primo ja bym się bał kupowac na allegro od janusza kask patrząc na tym ile podróbek ludzie z ali tam wystawiają, kask kup w sklepie, przymierz, dopasuj, sprawdz, zapytaj obsługi o radę.
po trzecie primo, ultimo mozesz sprawdzić testy zderzeniowe kasku np. na http://sharp.direct.gov.uk/ zawsze to jakiś wyznacznik.
@kowal258: motoakcesoria to akurat jeden z droższych sklepów, sam się na tym naciąłem przepłacając prawie 2 stówki za caberga w zeszłym roku :) (w motofactory w podkowie leśnej były za ok 400zł)

Olek Motocykle jest chyba dość tani jakby co (zaraz na wylotówce na Pruszków)
@kozaqwawa: motoakcesoria mają sporą marżę, nie wiem co to ma do konfliktu tani vs drogi kask, po prostu mają normalne rzeczy tylko SPORO DROŻEJ :)

pewnie po to by wyrównać wydatki na kiełbaski z motogrillów XD XD
@tosyu: dwie osobne sprawy, w motoakcesoriach jest po prostu drogo. Pierwsza czesc wypowiedzi odnosi sie do pytania o ten konkretny sklep, druga do kasków ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw jak ten caberg bo szukam czegos dla zony, myslalem jeszcze o jakims podstawowym agv.
@kozaqwawa: to był Caberg VOX, 1. niestety nie moja skorupa (po 1h zaczynałem czuć bolesny ucisk) 2. pies zjadł wyściółke i nie ma nigdzie dostępnej nowej więc leży mi na szafie jako ozdoba XD 3. dość głośny moim zdaniem (Shark S700s który mam teraz jest cichszy)

Czy pytanie było edytowane? Coś nie widzę nic o "tanich" kaskach, pomijam już że "taniość" to kwestia indywidualna
@kowal258: warto sobie pomierzyć kaski i posprawdzać ceny w necie :) potem z tymi cenami na karteczce do sprzedawcy w lokalnym sklepie i pytamy o jakiś rabacik :) jak będzie się mieściło w jego marży to spuści bo ma do wyboru sprzedać albo nie sprzedać ;) a co do cen to w motovit masz kilka procent zniżki za honorowego dawce krwi :), a tak to jeżdżę na prymasa i sprawdzam wszystkie