Wpis z mikrobloga

Mireczki zrozumcie, że bycie introwertykiem to nie siedzenie w piwnicy i internety oraz narzekanie na społeczeństwo. Bycie introwertykiem to po prostu ładowanie baterii życiowych jak jesteś samemu, a nie w grupie.

Jeżeli siedzisz 24/7 w domu, w pracy, do nikogo się nie odzywasz to masz problem a nie jesteś "introwertykiem" Sam jestem introwertykiem i lubię się zaszyć w domu i poczilowiać. I wszyscy moi znajomi to wiedzą, że czasami chce pobyć sam. I to nie jest jakiś objaw #!$%@?. Bo wystarczy że naładuje baterię i na drugi dzień mogę iść na balety/impezę/piwko. Po prostu muszę się naładować

Ale bycie osobą która nie wykazuje żadnej interakcji społecznej nie wiąże się z tym że masz typ osobowości introwertycznej.

Ogarnijcie się z tym mentalnie. Bo wmawianie sobie w internetach "jestem introwertykiem" powoduje tylko, że większość społeczeństwa ma nas (ten typ osobowości) za jakiś kosmitów bo w internecie jest jakiś #!$%@? wylew tego. i podpinanie swojego #!$%@? i kontatku z inną osobą jako "introwertyk"

#psychologia #mirko #wykop #justwykopthings
CreativePL - Mireczki zrozumcie, że bycie introwertykiem to nie siedzenie w piwnicy i...

źródło: comment_TzNU1fgZbFGP3hNU6AhxTqyDornxb9ge.jpg

Pobierz
  • 35
Ale bycie osobą która nie wykazuje żadnej interakcji społecznej nie wiąże się z tym że masz typ osobowości introwertycznej.


@CreativePL: bzdura. Cała reszta jest prawdą i to jest poważne nadużycie jak bardzo jest to mieszane, ale skłonności aspołeczne są bardzo często powiązane z introwertyzmem, tak samo skrajny introwertyzm powoduje takie zachowania.
aspołeczny => zapewne introwertyk
Jestem ekstrawertykiem, a mimo tego lubię pobyć sam i pograć na łóżku sobie przez parę godzin odcinająć się wszystkich ludzi.


@splndid: To może nie jesteś ekstrawertykiem? Bo to trochę brzmi jak wegetarianin który je mięso.
Tu nie chodzi o to, że popykasz chwilęw cs i balety i alko. A o to że osoby siedzące 24\7 w piwnicy które nawet w pracy nie asymilują siętylko ciągle na uboczu bez słowa powedzenia wmawiają sobie że są introwertykami.


@CreativePL: no to jest probłem społeczny i się zgodzę. ale "posiedze sobie sam /podładuje baterie/ a potem lece w tango" to jest bardzo bardzo słabe.
@KotletyMielone: Uproszczenie tego jest słabe. Pisałem wyżej. Nie chodzi o to, że jebniesz sobie kilka partyjek w cs a i jesteś gotowy na melanż. Chodzi o to, że jak 3 rok z rzędu wychodzisz raz na miesiąc do ludzi i jest to dla ciebie mega wyzwaniem, nie oznacza, że jesteś introwertykiem a zwyczajnie masz problem.

Sam jestem introwertykiem a na dodatek jestem...listonoszem ( ͡º ͜ʖ͡º) I