Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu serio dużo płacisz pracując na pc co potrafi robox 3 doby non stop dwa pc włączone ogólnie woda na prąd w wawie,nke przekraczamy 250
Dodam, że zmiana na rachunki miała nowa pralka lodówka i odkurzacz, spadek o 30%
@dorotka-wu: kup zwykły miernik energii elektrycznej za niecałe 50 zł i podłączaj do niego po kolei wszystkie urządzenia w mieszkaniu, sprawdzając, które zużywa najwięcej. któreś z urządzeń może być uszkodzone i pobierać zbyt dużo prądu. na większości urządzeń jest tabliczka znamionowa z mocą nominalną, warto porównać te wartości ze zmierzonymi.
@dorotka-wu: Ja #!$%@?ę, pisz skargę na roboli - potem ludzie się obsrają jak zobaczą kilka stów na liczniku, a to jakiś mietek pomyli dwójkę z ósemką i orżnie ludzi, którzy dla spokoju ducha "bo nas odłonczo!" zapłacą nawet tysiące...
@ButtHurtAlert: Niektóre liczniki mają specjalną ikonę na wyświetlaczu, jest to zazwyczaj jakaś strzałka czy ->+P, która zapala się, gdy przez licznik płynie prąd.
@tellet: powiem Ci, że dziw mnie bierze bo podobno licznik sam wysyła wartości więc jak #!$%@? róznica 300 kWh :/
@plumkajacy_kalafior: jakieś wycieki coś?
@wezsepigulke: @Dalamar: nie miałam jak sprawdzić kwitów ponieważ fakturę dostaję papierową (już złożyłam dyspozycję o e-fakturę) a na 24energa nie podają wartości liczników. Dopiero po telefonie do nich mogłam się dowiedzieć, a stan mogłam sprawdzić po powrocie z pracy :)