Wpis z mikrobloga

203333 - 34 = 203299

Żona pojechała z córką i swoją mamą na dożynki :) a ja na rower. Miałem trochę inną trasą jechać, ale w połowie zadzwoniła do mnie, żebym wpadł na chwilę, więc troszeczkę zmodyfikowałem. Ogólnie parę nowych miejsc, w tym jeden fajny odcinek przez las - byłby bardzo fajny, tylko na końcu był piasek i trzeba było pchać rower. Dojechałem jeszcze na ten festyn, chwile posiedziałem i wróciliśmy.

Przy okazji pytanie do znawców #endomondo i #strava - mam ustawioną automatyczną pauzę (w obu), w stravie dodatkowo włączyłem stop recording jak siedziałem na przerwie (będzie 30-40 minut). Mimo to w obu doliczyło mi ten czas do trasy (w stravie jeden segment mam 50 minut, a najgorszy czas tam to było 12 minut aż do dziś ;) ). Licznik rowerowy pokazuje jakieś 1:35.
Tak ma być czy to błąd mój / aplikacji?
Generalnie nie jest to wielki problem, ale mi się średnia prędkość nie podoba :)

Statystyki:

Dystans: 34 km
Wertykalnie: 605m(↑281m/↓324m)
Czas: ◷02:24:55
Średnie tempo: 4:12 min/km
Średnia prędkość: 14,23 km/h
Kalorie: 1367 kcal

W tym tygodniu to już 34km!
#rowerowyrownik #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demoos: jeśli chodzi o segmenty to w sumie zrozumiałe, a dla mnie mało istotne, bo i tak jestem zawsze na końcu tabeli, ale co robić w przypadku takiej dłuższej przerwy?
Dajmy na to siedzę gdzieś i jem obiad, a nie chciałbym, żeby mi się to liczyło do średniej prędkości, bo przecież wtedy nie jeżdżę :)
Jest jeszcze możliwość taka, że ja tu czegoś nie rozumiem :)
  • Odpowiedz
@demoos: faktycznie, teraz widzę ten Elapsed Time, który jest większy od Moving Time, a średnia wychodzi na to, że jest liczona z Moving Time. Ale jak patrzę w analizę tego całego treningu to tam już średnia jest 20.6
No trudno, widocznie gdzieś mi się zgubiło pół godziny i tak po prostu musi być :)
Dzięki :)
  • Odpowiedz