Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest sporo właścicieli psów, ale niekoniecznie wielu z nich zna się na tych zwierzętach. Mówię tutaj o żywieniu, wychowaniu czy powielaniu mitów na temat czworonogów. Sam osobiście nie jestem wykwalifikowanym psim behawiorystą, aczkolwiek jestem pasjonatem i znam się na tym temacie.

W związku z czym naszło mnie, aby tutaj na mikroblogu stworzyć grupę, w której będzie można szukać porad w temacie naszych psiaków. Sam chętnie będę odpowiadał na pytania w miarę możliwości i dostępności czasu. Myślę, że oprócz mnie znajdzie się też kilka osób, które mi w tym pomogą.

Oczywiście zdarzą się problemy, na które nie będę znał odpowiedzi i wtedy się do tego przyznam, a także jak najszybciej postaram się znaleźć rozwiązanie :).

Bardzo bym też prosił o podarowanie sobie wpisów typu "mój pies je parówki z biedronki i jest zajebiście zdrowy i szczęśliwy", bo jeśli ktoś nie chce pomocy albo nic z tym zrobić to niech po prostu się nie udziela :)

Tak więc zapraszam pod tag #pieskiproblem

#mikroreklama #mikroby #oswiadczenie #wydarzenie

Co o tym myślicie?
  • 13
  • Odpowiedz
@Bieniuraper: ile czekolady mogę dawać mojemu Beagle przy wadze 12kg? Zwykle jak jest grzeczny lub smutny bo brzydka pogoda dostaje 4-8 kostek (pasek lub 2 czekolady z tabliczki) ale nie wiem czy to nie za dużo na jeden raz.
  • Odpowiedz
@ostr: @Mehqods: Każdy pies lubi czekoladę, zawiera ona sporo tłuszczu i jest słodka. Trujące jest kakao, a nie sama czekolada

@ostr: nie wiem czy robisz sobie jaja, ale nie zdziwiłbym się, że nie. Rzadko widuje się szczupłego Beagle, a większość ich właścicieli kupuje je bo są po prostu modne (jak kiedyś labradory)
  • Odpowiedz
@ostr: @Mehqods: Ech wypokowe mikroby... Często się widzi właścicieli psów, których pupile są po prostu #!$%@?ące, a ludzie nie zdają sobie sprawy dlaczego tak jest.

Psy wbrew pozorom jest łatwo ułożyć i chętnie w tym pomogę, a Wy jeśli nie macie nic sensownego do powiedzenia, to po prostu się nie udzielajcie

#hejtujo
  • Odpowiedz