Wpis z mikrobloga

Mirki, też macie w znajomych na #facebook ludzi, którzy nie mają dość rigczu, żeby używać prawdziwego imienia i nazwiska i zamiast tego mają jakieś powpisywane #!$%@? twory typu:
- Sabin Ka
- Tom Aszek
- Piotr Ek?
Zawsze z tego kisnę xd, ale nie wiele osób wie, że Danel Spotowski, czyli twórca i SEO znanego serwisu do słuchania muzyki podczas pracy pod nazwą Spotify na facebooku występuje pod "pseudonimem" Daniel Ek xddddddd

#spotify #rakcontent
kary_koniu - Mirki, też macie w znajomych na #facebook ludzi, którzy nie mają dość ri...

źródło: comment_4pMEmegdNyPcIoonROevahgXqMYcpPxS.jpg

Pobierz

Czy po poznaniu prawdy dalej będziesz używać serwisu Spotify?

  • Nie, nie chce mieć z tym nic wspólnego 46.3% (193)
  • Tak, sam występuje na fejsie jako Seb Astianek 31.7% (132)
  • Wiedziałem o tym, dlatego korzystam z serwisu Youtube braci Grimm. 22.1% (92)

Oddanych głosów: 417

  • 24
@kary_koniu: Sam kiedys tak mialem, bo mieszkalem w Azji,a tam czesto zdarza sie stalkerzy, ktorzy z nienawisci do obcokrajowcow chca im narobic dymu i stawiac sztuczne zarzuty. Jak wrocilem to ktos mnie #!$%@? i facebook kazal albo pokazac, dowod, albo zmienic dane na prawdziwe.
Od tego momentu zawsze takie osoby #!$%@?. Skoro ode mnie tego wymagaja, to inni tez niech tak maja.
@kary_koniu: A ja tam się powoli zastanawiam czy tego nie zrobić, skasować swoje imienne konto na imiennego maila i zrobić nowe. Facebook już i tak wie stanowczo za dużo, zaś sam mam z lenistwa coraz gorsze nawyki i coraz więcej zostawiam informacji o sobie...
@lajsta77:

Rigcz = Rozum I Godność CZłowieka.

PS. Witam w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°), poważnie jesteś od 2 lat na wykopie, czy kupiłeś używane konto na allegro? xd

@kary_koniu: ja tez widzę ten skrót w tej formie pierwszy raz. Wymyśliłeś sobie?