Wpis z mikrobloga

Kalendarze w wersji męskiej od kilku lat robi np Balcerzak, producent wędlin. Ciekawe jest to, że występują w nim pracownicy Balcerzaka, mniej lub bardziej rozebrani, a zdjęcia są świetne. Jestem fanką ich kalendarzy i z upodobaniem je wieszam w pracy, ku rozpaczy kolegów. Ale na moją propozycję, że jeśli zrobią swoją wersję kalendarzy, to zdejmę Balcerzaka, niestety nie reagują entuzjazmem ;)


@NieJedynaNaWykopie: ja szczerze mówiąc wolę patrzeć na gołe baby
  • Odpowiedz
@strychnina77: To zdjęcie bylo robione u mnie w mieście na Moście Lisewskim aka Moście Tczewskim, który od wielu lat jest już zamknięty ze względu na zły stan techniczny i grozi zawaleniem. Ostatnio tam jakaś dziewczyna szła, gapiła się w telefon i spadła do Wisły przez dziurę w moście. Niby tam teraz jakiś remont robią, ale hajsów brak na kompleksową odbudowę tego mostu. A fotka z trumną fajna :D
  • Odpowiedz
To zdjęcie bylo robione u mnie w mieście na Moście Lisewskim aka Moście Tczewskim, który od wielu lat jest już zamknięty ze względu na zły stan techniczny i grozi zawaleniem. Ostatnio tam jakaś dziewczyna szła, gapiła się w telefon i spadła do Wisły przez dziurę w moście. Niby tam teraz jakiś remont robią, ale hajsów brak na kompleksową odbudowę tego mostu. A fotka z trumną fajna :D


@verex: od razu
s.....7 - > To zdjęcie bylo robione u mnie w mieście na Moście Lisewskim aka Moście T...

źródło: comment_eORMg3BN8DsgYvdJP9N8NnQYlV33uKsF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@strychnina77: Fajne są te zdjęcia, choć nie mam już potrzeby posiadania fizycznego kalendarza, gdzie wszystko w telefonie, komputerze, tablecie, itd. Takie pamiętaj o śmierci, ale baw się. #!$%@?, ale fajne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz