Wpis z mikrobloga

@emky:
@StarsThief: @Prokurator1990: Prawdziwe jest to, że głupotą jest zniechęcać innych do posiadania dzieci. Najlepiej zachęcać innych i samemu nie mieć, jeżeli nie ma się chęci.
No a z perspektywy osoby, która takie dziecko ma polecam najpierw się wyszaleć pozwiedzać odpocząć. Ja się #!$%@?łem pierwsze 28 lat mojego życia i śmiało mogę powiedzieć, że bardzo dużo przeżyłem więcej niż większość. Mogę więc już grzać tyłek w domu, delektować się
  • Odpowiedz
@mbwwr: dla ciebie - tak, pewnie jest najwspanialsza. Dla niego wcale taka być nie musi. I daruj sobie ten tajemniczy, oświecony ton wtajemniczonego - "kiedyś może zrozumiesz". Zrozum, że istnieją różni ludzie z rożnymi potrzebami.
  • Odpowiedz
@emky: Równie dobrze można zrobić obrazek z perspektywy tej drugiej pary, co kto woli. Jednym szczęście daje to, a drugim tamto.

Osobiście ja akurat jestem zdecydowanie po tej drugiej stronie, wolę hajsy wydać na przyszłą rodzinę.
  • Odpowiedz
@emky: Czasami mam wrażenie, że świeżo upieczeni rodzice są tak #!$%@?, że zostali oszukani i dali się wrobić w to bagno, że teraz w ramach zemsty namawiają innych niewinnych ludzi na popełnienie tego samego błędu. I tak kółko się zamyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz