Wpis z mikrobloga

  • 7
@JeffMangum No dobra inaczej.
Mamy człowieka, który nie zapłacił podatku, po co wsadzać go do więzienia?

Takie wyzywanie złych ludzi spełnia pewną funkcję karną. Wiadomo, że trochę nieporównywalne są masowe mordy i wyzwiska, ale zawsze coś, na pewno nie ma w tym szkodliwości jeśli wyzywa się ludzi, którzy zasłużyli.
  • Odpowiedz
Zawsze jak przyjdą jacyś libertarianie to się pojawiają gówniane dyskusje o atomowych krasnalach czy innym porównywaniu infantylnych wyzwisk z niekaraniem morderców xD
  • Odpowiedz
  • 21
@JeffMangum To, że obrywa rykoszetem nie wiąże się tak do końca z samym wyzywaniem.

Poza tym jak do nienawiści podżega nazwanie kogoś szczurem? No trochę negatywne wobec niego, ale jeśli akurat jest masowym mordercą to i tak go już za to nienawidzę, co za różnica czy go ktoś przy mnie nazwie szczurem?
  • Odpowiedz
@JeffMangum to ja mam wyjątkowego pecha do moderatorów. Często zaskakują dopiero za którymś razem. A za nazywanie głupim bardzo rzadko moderują, bana tym bardziej nie dają. Gorsze wyzwiska ignorują tłumacząc, że "moderator nie jest cenzorem". Ale komentarz, który usunąłem chwilę po napisaniu mi wymoderowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 21
@JeffMangum Gdyby ktoś nazwał kogoś szczurem bo wymusił pierwszeństwo i spowodował jakiś drobny wypadek to bym się zgodził, że to zdecydowana przesada, może bym się zgodził, że należy to nazwać podżeganiem do nienawiści, a z pewnością wyzywającemu należy się kara.

Ale terrorystę masowego mordercę traktuje jak infamisa. Można go wyzywać bo i tak spowodujemy mu krzywdę nieporównywalnie mniejszą niż on powoduje.

Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz