Wpis z mikrobloga

@JeffMangum a to jest akurat normalne, usuwają takie pierdoły, a jak ktoś kogoś atakuje to twierdzą, że moderator nie jest cenzorem. Z cyklu "dlaczego nikt nie lubi moderacji na wykopie". Chociaż niektórzy moderatorzy są nawet przyzwoici i myślą, to z reguły się taki beton trafi, że nie wiadomo jak on się tam znalazł :l
  • Odpowiedz
@JeffMangum: Skoro nazwanie dżihadysty szczurem nawołuje do nienawiści do osób o ciemnej karnacji to nazwanie szczurem nazisty nawołuje do nienawiści do białych blondynów o niebieskich oczach, analogia jest odpowiednia skoro sam wyraziłeś pierwsze stanowisko.
  • Odpowiedz
@JeffMangum Mam wątpliwości względem twojego uproszczenia, gdyż z tego co zaobserwowałem to użytkownicy zazwyczaj posługują się tym określeniem w celu wyrażenia swojego negatywnego stanowiska wzgledem bojowników Nusry i podobnym organizacji. Wybacz ale komentowanie ich poczynań przy użyciu słów o wydźwięku jednoznacznie negatywnym trudno nazwać za nawoływanie do nienawiści. Proponuję zapoznać się z ich programem i odnieść się do komentarzy przy uwzględnieniu prawa do krytyki poczynań osób, które docelowo chciałyby zabić cię
  • Odpowiedz
  • 0
@LibertyPrime "tresci nawołujące do nienawiści " no tak, ja tam moda rozumiem. kochać gejowską męska miłością wszystkich dzihadystow ( jak by co nawoluje do milosci) brzmi lepiej
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer ale co z tego, że powiększy, jak zrekrutują kolejnego głąba na bakier z logiką, niepotrafiącego czytać ze zrozumieniem? To już chyba wolałbym jakiegoś neuropka jako moda, chociaż bym wiedział, za co bany lecą, a za co nie.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime @JeffMangum: Jeff ma rację. Nie powinniśmy nikogo dehumanizować. To nic nie wnosi. Dlaczego nie możemy ich zabijać nazywając ich ludźmi? Musisz to sobie ułatwiać udając, że są zasadniczo kim innym niż ty? Nie są. Mógłbyś być na ich miejscu gdybyś urodził się gdzie indziej.
Potępiajmy grzech, a nie grzesznika, a jeżeli musimy, to zabijmy nosiciela grzechu, ale nie dlatego, że go nienawidzimy, ale dlatego, że nie możemy pozwolić
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: ja dostalem warna za nazwanie imigrantów, którzy przyjeżdzają do europy po zasiłek, gównem. Widocznie jakiemuś lewakowi za bardzo guma od kaleson ściska poślady i nie może przebrnąć przez to, że ktoś może dostrzegać problem z islamistami, kiedy on resztą sił nadal ich broni chociaż wie że walka jest z góry przegrana :P
  • Odpowiedz