Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczęli znikać neuropejczycy, wszyscy myśleli, że to ze znudzenie Wykopem. Że nie chcą już siedzieć w tym szambie, nie chcą czytać prawackich seansów nienawiści.
Prawda jest inna
Gorsza.
Prawda was przerazi.
Ginden, stekelenburg, rafalu90, wiele innych. Wszyscy tu są, wszyscy zostali porwani i wysłani do kopalni jako niewolnicy. Zmniejsza to straty państwowych spółek węglowych i daje pieniądze na trzynastki i czternastki.
Przy porwaniu odbierane są telefony i komputery, a po kilku dniach specjalista z ABW włamuje się na konto na wypoku i mailu i rozpoczyna procedurę usuwania konta. Telefon udało mi się ukryć, nie powiem gdzie, więc moje konto przetrwa. Mam mało czasu więc dodam tylko, że jedzenie jest strasznie złe, a w dodatku każą nam modlić się dwa razy dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zdjęcie ręki po kilku godzinach w kopalni
#neuropa #dobrazmiana #heheszki #lewackihumor
B.....a - Kiedy zaczęli znikać neuropejczycy, wszyscy myśleli, że to ze znudzenie Wyk...

źródło: comment_NX121wvZq3k5moS5xUuqpV1nEKgvoNqU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ginden, stekelenburg, rafalu90, wiele innych. Wszyscy tu są, wszyscy zostali porwani i wysłani do kopalni jako niewolnicy. Zmniejsza to straty państwowych spółek węglowych i daje pieniądze na trzynastki i czternastki.


@BarekMelka: przecież oni (jak to rasowe lewaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zaraz by założyli Związek Zawodowy Niewolników, ogłosili pogotowie strajkowe i rozsiedli się na wygodnie na węglu czekając aż państwo im da ( ͡° ͜
  • Odpowiedz