Wpis z mikrobloga

Jeden z najbardziej żenujących pomyslów mojego życia? Byłam zakochana w Nellym i przez długi czas na znak miłości do niego chodziłam do szkoły z naklejonym na mordę plastrem, w tym samym miejscu. Oczywiście wszystkich informowałam dlaczego go noszę, #!$%@? XDDD

Z zażenowania musiałam się przejść po pokoju. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że byłam w 4, góra 5 klasie podbazy.


Niestety #truestory i #oswiadczeniezdupy
L.....3 - Jeden z najbardziej żenujących pomyslów mojego życia? Byłam zakochana w Nel...

źródło: comment_16UZbuLZxB5JeHgmYihIIsaKtGzUpYNP.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Annnusz:

Nelly powiedział, że dopóki jego brat siedzi w więzieniu to on będzie nosił plaster na twarzy.


XDDDD

@dasiekTB: spoko, to jeszcze nic, gorsze rzeczy #!$%@?łam, kiedyś z pewnością tutaj opiszę. W podbazie i gimbazie byłam tak #!$%@?, że szkoda gadać ;)
  • Odpowiedz
@Lim3: to jeszcze nic, mój starszy brat był zakochany we włodim. I po jednej z licznych bójek też chodził przez jakiś czas z takim plastrem, mimo że miał tam jakieś lekkie obtarcie. Później się odkochał bo włodek konwertyta, a mój bracki jest raczej przeciwny islamizacji. #polskirap
  • Odpowiedz
serio czasem mi się wydaje, że byłam najgłupszym i najbardziej żałosnym dzieciakiem świata.


@Lim3: nie, po prostu miałaś zajawkę ;) ja też lubiłem się obnosić z zainteresowaniami, co prawda nie latałem z plajstrem na ryju :D ale piasałem se teksty piosenek gdzie popadnie itp fazy
  • Odpowiedz