Wpis z mikrobloga

@Catttana: ja jakis czas temu szukalam czegos na blogach/forach o tematyce slubnej i tam wrzucali zdjecia garniturow niebieskich wrecz...
Ogolnie sie moda jako taką specjalnie nie interesuje, bo uwazam, ze najlepiej chodzic w tym, w czym sie dobrze wyglada i czuje, a nie czyms modnym (choc tez w ciuchac sprzed 100lat nie ma co chodzic, wiadomo ;) ), ale jak tamto ogladalam, to troche mi srednio to pasowalo..
No ale
  • Odpowiedz
@basssiok: Albo ubierasz sie elegancko jak mężczyzna w porządny garnitur i porządne buty, albo ubierasz się jak studenciak/licealista, taki "karyn" i zakładasz trampki. Twoj wybór.
  • Odpowiedz
@basssiok: Dobra mireczku, tak bez heheszków, bo tutaj sporo osób się nie zna, a chcę ci pomóc :)

Buty sportowe do garnituru trzeba umieć ubrać. To troszkę jak z brytyjskim akcentem. Fajnie jak ładnie w nim mówisz i używasz, chociaż część może uznać to za dziwne, natomiast bardzo łatwo wyjść na debila gdy się to źle robi :P

Garnitur musi być slim, nogawki krótkie (większość nosi za długie), a z
Bardias-Kukurydziak - @basssiok: Dobra mireczku, tak bez heheszków, bo tutaj sporo os...

źródło: comment_ko9tbMKXSOdkc98XWqJHcpDdXDCj2gXl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@basssiok widziałem ostatnio gościa w czerwonych conversach i granatowym garniturze. Do tego poszetke i krawat też miał czerwona. Wyglądał jak idiota który próbuje się ubrać modnie. Przypuszczam że Mirku niestety będziesz podobnie się prezentował. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@basssiok: wesele to oficjalna impreza, więc przyjście w nieoficjalnym stroju to wyraz braku szacunku do pary młodej i pozostałych gości. Ale skoro go nie masz, to idź w tenisówkach
  • Odpowiedz