Wpis z mikrobloga

@basssiok: Ty ej..ale co Tu masz przeciwko cudownie eleganckiej klasyce w postaci garnituru i eleganckich butow?
Trampki do eleganckiego stroju jakim jest garnitur nigdt nie będą wyglądać dobrze. Ok, bierzesz granat zamiast grafitu, wiec juz masz odstępstwo od klasyki.
Ale trampki beda wygladac ekstrawagancko/buntowniczo, ale na pewno nie elegancko...
@pumpkinguy: ten downey to jak pajac chodzi i tez wygląda idiotycznie :p
  • Odpowiedz
@agaja: teraz są takie czasy że trzeba się bawić modą i wyglądem a wesele to i tak królestwo kiczu i januszy w koszulach z krótkim rękawem. A wiadomo że tak samo krótki rękaw pasuje do garnituru jak i trampki. Dodatkowo jestem jeszcze młody i można sobie pozwolić na takie wybryki. Nie mam nic przeciwko klasyce :)
  • Odpowiedz
teraz są takie czasy że trzeba się bawić modą i wyglądem


@basssiok: bo ja wiem czy trzeba.. :P pewne rzeczy sa dobre zawsze i nie trzeba ich zmieniac :P
ale co kto juz lubi :)
  • Odpowiedz
@agaja: Akurat granatowy garnitur jest klasyczny i ponadczasowy. To, że kiedyś większość mężczyzn ubierała szare, wcale nie oznacza, że dobrze w nich wyglądała i że akurat pasowały na daną okazję.
  • Odpowiedz
@agaja: Akurat granat jest stonowany :) może pomyliłaś z jakimiś kobaltowymi? Granat to najbardziej uniwersalny kolor i zawsze będzie dobrze wyglądał (oprócz pogrzebu oczywiście). Szarości kojarzą mi się raczej ze stylem biznesowym.
  • Odpowiedz
@Catttana: tak jak teraz widzialam na wystawach takie granatowe, to mnie sie z uczniami kojarzy ;) A taki jasny,jak sie teraz czasem promuje to dla mnie tragedia... Ciemny, cieeemny, mocno ciemny jeszcze ujdzie, ale i tak ciemny grafit mi sie podoba najbardziej.
Ale ja ogolnie nie lubie modowych jakichs duzych ekstrawagancji ;)
  • Odpowiedz
@Catttana: jasny granat (zwlaszcza, jaki teraz sie niby na sluby promuje, gdzie faktycznie wyglada na jakis kobalt, jak slusznie pisalas) dla mnie jest ekstraagancja :P Ciemny ujdzie, ale mi sie nie podoba po prostu :)
  • Odpowiedz