Wpis z mikrobloga

#nav #xmr #monero #etc #kryptowaluty No tak udanych transakcji naprawdę dawno dawno nie miałem.

Wyjście wysoko z moich długo chomikowanych NAV w ostatnich dniach -- NAV z których się ciągle wyśmiewano gdy pisałem że je mam pisano z wielkim sarkazmem i irionią : "kupuj nav" itd itd

Wyjście dzisiaj rano na 0.00294 z ETC następnie wejście na XMR przy 0.0073 wyjście z XMR na 0.00915 i wejście w ETC na 0.00270 i zdążyłem odejść na godzinkę od komputera a tu miła niespodzianka bo ETC już 0.00285

Już teraz widzę że mój Trezor mocno się przyda :)
  • 10
@m00n: No nie takie grosze:) dla mnie to nie grosze. No ETC to dopiero jak by początki tej kryptowaluty. ETC powiedziałem sobie że nie wychodzę jeszcze długo długo. Long Term tak jak było z NAV Nie ciśnie mnie na wyjście z ETC bo wchodziłem w to bardzo nisko pierwszego dnia--- spodziewam się że część kapitału z XMR będzie przechodziła do ETC.
Przecież nie raz pisałeś, że nie sprzedajesz nigdy swoich inwestycji :D.


@blacktyg3r: Ale wiesz dzisiaj zadrżała mi ręka na ETC i puśćiłem na 0.00294 i potem patrzę a tu na XMR jakaś jazda więc wlazłem i wyszedłem z XMR z zyskiem 2 bitki ( bo na lewarze - mimo że zawsze jestem przeciwnikiem lewara ) i wróciłem niżej na ETC. Cóż widocznie moje doświadczenie jest już ciut większe i zacząłem handlować
@spekula: Obecnie handluję. A gdy handluję wiadomo że środki są na giełdzie. Po prostu trzeba mieć nadzieję że nie shakują giełdy podczas handlu. Nie da się niestety handlować bez środków na giełdzie. Samo życie.