Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dość nietypowe pytanie. Planuje przeprowadzke razem z rozowym. Mieszkamy w malej miejscowosci w której niestety brak perspektyw i nic się nie dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°) pytanie do osób z #krakow i #rzeszow które miasto lepsze do spokojnego życia?jak to wygląda pod względem finansowym? Okres calotygodniowych imprez już za nami, bardziej skupiamy się na poważniejszych planach.
#pytanie #krakow #rzeszow
  • 39
@malybesko: a macie na oku jakaś pracę? Bo od tego dużo zależy. W Rzeszowie niestety rządzi najniższa krajowa, Kraków jest ponoć lepszy pod tym względem. Do tego pozostaje wkalkulować mieszkanie ale ogłoszenia są dostępne w sieci.
Według mnie spokojniejszy jest Rzeszów ale gównopraca prędzej czy później mnie stąd wygoni.
@jedzczarnekoty nie do końca, chciałbym pracowac tak jak do teraz jako elektronik. W Krakowie widziałem dużo ogłoszeń, Rzeszów już słabiej pod tym względem.
Mieszkania akurat z przewagą na Rzeszów ale tego mozna było się spodziewać.
@tomi_12 z ciekawości, na jakie zarobki można liczyć w Krakowie? Nie chodzi mi o pensje programisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko o jakieś powiedzmy proste prace, jak wyglądają tam zarobki