Wpis z mikrobloga

  • 192
Moja współlokatorka to straszny dzikus i generalnie #logikarozowychpaskow motzno.W dalszej części będę nazywał ją cieniem, bo Człowiek Cień to zarówno jej pseudonim jak i sposób na życie. Nie będę opisywał teraz wszystkich akcji, do ktorych jest zdolna, bo musiałbym założyć osobny tag na te opowieści. Jako przykład weźmy sytuacje z dziś.


Od kilku miesiecy mieszka ze mną moja dziewczyna. Jesteśmy ze sobą od półtorej roku, a Cień nigdy nie wyszedł z pokoju, kiedy my jesteśmy w domu, czyli jakieś 80% czasu.
Mój różowy wraca dziś do domu i idzie za nieświadomym obserwatora Cieniem.


Cień staje przed otwartymi zazwyczaj w lato drzwiami do Klatki Schodowa (#pdk) .


#takbylo ##!$%@? #inbanakwadracie
KrisM89 - Moja współlokatorka to straszny dzikus i generalnie #logikarozowychpaskow m...

źródło: comment_uLAc0hPYHBDceEVHT2w8SqHSPUwgzzj8.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@konriz jak pójdzie w gorące, to czemu nie. Mieszkała u mnie 3 lata i wyprowadza się pod koniec września. Byłaby to swoista ##!$%@? - dobry tag?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AdamES Jeśli już, to najwyzej sygnał, żebyśmy nie zakłócili jej spokoju przejscia od drzwi do swojego pokoju. Raczej to efekt uboczny #!$%@?, a nie uprzejmy gest :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Izabela_Wokulska Mi też było jak sie wprowadziła. Moja matka znalazła ją z jakiegoś gumtree. Pochodzi z malej miejscowosci i bylem dla niej bardzo miły na początku, żeby się oswoiła, ale zauwazylem, ze wycofanie do Cienistej Jamy to nieuchronny kierunek i nie miałem tyle zapału, żeby ją przed tym uchronić. Zresztą z tego co słyszę jak czasem rozmawia głośno przez tel, to ona toczy relacje na ostrzu noża z każdym w swoim otoczeniu.
  • Odpowiedz
Cień nigdy nie wyszedł z pokoju, kiedy my jesteśmy w domu, czyli jakieś 80% czasu.


@KrisM89: Właśnie zawęziłeś krąg podejrzanych do:
- Kobieta
- Wykopowiczka
- Mikroblogerka
- Bordowa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csiwykop znajdzie ją za 3... 2... 1...
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@worldmaster Odcialem jej dostep do wifi jak przestała płacić połowę kasy za internet. Kiedys, za lepszych czasów pomagałem jej naprawic laptopa. Był to jakiś złom z Windows Vista na pokładzie. Nie sądzę, żeby była osobą zanurzoną w internecie.

  • Odpowiedz
@KrisM89 ciekawy przypadek, bo jestem podobny :P Jak będziesz opisywać jej przygody, to zawołaj proszę. Mam też kilka pytań: ma jakieś koleżanki, spotyka się z kimś? Jak jest taka zdziczała, to jak wyglądała sprawa z korzystaniem z kuchni i codziennej toalety?
  • Odpowiedz