Wpis z mikrobloga

Hahahahahahahaha

Pamietacie mojego stalkera z tego wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/19273249/z-cyklu-zaburzenia-lewicy-chyba-zyskalem-psychofan/

Mimo, ze to jakies dziecko z drugiego konca Polski nie majace o mnie zadnych informacji (nie zostawianie prywatnego info w sieci zawsze na propsie), to teraz mnie straszy, se mi pod dom przyjdzie xD.

Co prawda jest to grozba, ale prosze o niezglaszanie, bo dla mnie to nie jest grozba, tylko CZYSTA KOMEDIA.


pocisz się jednak na myśl o tym, jak wiele się dowiedziałem, a jak mnie będziesz jeszcze bardziej drażnił swoją głupotą, to zaczniesz rozglądać się za siebie przy wychodzeniu z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Buahfshaahahahahaahahaha XD

wykop.pl/link/3323221/ciezarowka-zostala-obrzucona-przez-imigrantow-koktajlami-molotowa/#comment-38877017

#4konserwy
Ej, #neuropa niezle zwichrowanych towariszczów tam u siebie macie.
#stalking
  • 6
  • Odpowiedz
Wiem i uwazam za ogromna przesade to co gadali.
Coz, ja w tamtych aferach ani w botach udzialu nie bralem, jestem na to zbyt prawicowy :]

A ten typ to jakis nełropek, juz mu sie kilkakrotnie zdarzylo uzyc bardzo charakterystycznych zwrotow, ktore od jednego neuropka slyszalem, ale przy ilosci materialu na wypoku znajdowanie tego to zabawa na godziny, a ten trefniś zapewniabmi nienajgorszą rozrywke, wiec nje widze nawet powodu do pozbywania sie
  • Odpowiedz
@Laserade: No ale ja po tamtej aferze też mogę powiedzieć, cytuje: "niezle zwichrowanych towariszczów tam u siebie macie." ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz