Wpis z mikrobloga

@korbixon: Dobrze że się zdecydowałem na założenie tego tagu bo ludzie mnie wyzywali że tylko wklejam rozliczone kupony a teraz nie dość że mi dziękują to jeszcze mam satysfakcję że mogłem komuś pomóc zarobić trochę kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ChineseMobilePhones Widzisz cumplu? Chodziło tylko o tag, jak wrzucam typy pod swoim to od razu wszystko wchodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Cubic: kurna jak ja bym chciał zacząć grać z wami. Tylko ze to co napisałeś w pierwszym wpisie to dla mnie czarna magia i nie rozumiem ani słowa z tego. Plus że nawet bym nie wiedział gdzie sie obstawia.
@karczochh: Bet365, Pinnacle. Na tych gram ja i te polecam, ale pinnacle jednak dla trochę bardziej zaawansowanych graczy. Ewentualnie można pograć u polskich buków i poodbierać wszędzie te bonusy początkowe, a co do moich typów to zapisuję je chyba w najprostszy i możliwie najszybszy dla mnie sposób, jak chcesz to Ci napiszę jakąś legende to będziesz wiedział co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karczochh:
1- wygra gospodarz
X- remis
2- wygrana gości
Over 2.5- powyżej 2.5 gola w meczu
Under 2.5- poniżej 2.5 gola w meczu
BTTS- both teams to score- obydwie drużyny strzelą gola
DNB- draw no bet- remis nie ma zakładu, czyli obstawiamy zwycięstwo danej drużyny, ale mecz kończy się remisem to wtedy zakład jest nie ważny a stawka zostaje zwrócona.

Narazie tyle wystarczy, czasami może zagram jeszcze jakiś handicap, ale wtedy