Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu http://www.wykop.pl/wpis/19274533/dzis-mam-spotkanie-z-tinder-i-loszka-pyta-ile-mam-/68424801/#comment-68424801

Mieliśmy się pierw spotkać w Sopocie na dworcu ale później zaproponowała, że pod KFC. Mój mózg zarejestrował czy pominął jedną wiadomość i zarejestrowałem w mózgu tylko frazy " PKP " i " KFC " Czekam sobie beztrosko i jej nie widać z żadnej strony ale loszka twierdzi, że czeka. Co się okazało ?


Stwierdziła, że spotkamy się innym razem bo troche zajmie mi przejazd.

Nigdy tak nie z------m tak teraz, zwłaszcza że #rozowypasek wydawał się bardzo ogarnięty i w moim typie. Nie wiem czy mam ochotę się z nią spotkać jeszcze, po takiej kompromitacji. (,)

@Obserwator_z_ramienia_ONZ @MojeTrzecieKonto @Majciochini

#tinder #przegryw #stulejacontent #bekazemnie #debil #logikaniebieskichpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piteeek: No ja jestem z Gdańska, a KFC i PKP kojarzą mi sie tylko z Gdańskiem. Zamiast pojechać do Sopotu pojechałem do Gda i czekałem XD
@dynamitri: Teraz to juz c--j, bo nie odp. Napisała, że można następnym razem i wraca w niedziele bo jutro jakiś wyjazd. Ale ja nie wiem czy spojrze jej w oczy po takiej kompromitacji ;_;
  • Odpowiedz
@dynamitri: Napisała, że się zastanowi i

Normalnie bym nie robila z tego problemu, ale ostatnio wystawił mnie jeden chłopak i jestem teraz trochę przewrażliwiona


xD Mówiłem, że to góra max 20 min z Gdańska do Sopot, ale
  • Odpowiedz
@dynamitri: Ja mam 26 ona 25. Teraz pisze

Nie no, spoko, dlatego mówię, możemy spotkać się kiedy indziej. O ile ty też jesz chcesz xd Ja też jestem za stara na gierki, lubię szczerość


Jak będę sie nudził bardzo to moge sie zgadać, zobacze jaka jest na zywo
  • Odpowiedz