Wpis z mikrobloga

@Czayen: wyszło zajebiście :) w przebudowie takich rzeczy bardzo pomaga stan przed przeróbkami, a twój egzemplarz z tego co widze jest w baardzo dobrym stanie. Malowanie ekstra, sam sie jaram bardzo podobnym. Szkoda tylko że użyłeś naklejek, bo w cenie farby+naklejki pewnie znalazłbyś szparunki ręcznie malowane lub coś podobnego( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@sebolowy: Tak szczerze to była w opłakanym stanie. Co do malowania to szczerze ci powiem, że nie wiem jak lakiernik to zrobił bo nie pytałem. W każdym razie próbowałem wypatrzyć tam naklejkę i nic nie widać, być może faktycznie jest to malowane. Ten sam gość malował cale ZZR1200 mojego znajomego aerografem (w takie błyskawice) wiec na pewno zna się na rzeczy.
Czayen - @sebolowy: Tak szczerze to była w opłakanym stanie. Co do malowania to szcze...

źródło: comment_YYFF79AVGPazpokVmbLT41nBkWYK9oEa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czayen: Szacun. Bylo te zdjęcia "sprzed" wstawic, widac od razu ogrom pracy włożonej w moto :) Naklejki najpewniej są pod bezbarwnym (jezeli są ( ͡° ͜ʖ ͡°) )Jesienią powinienem moje cafe skonczyc więc Cie zawołam.
  • Odpowiedz