Wpis z mikrobloga

Ważne pytanie
#ankieta

Wybierając bułki w supermarkecie:

  • Zakładam foliowe rękawiczki 32.1% (471)
  • Nie zakładam, staram się wziąć pierwszą bułkę, którą wymacalem/am 47.2% (693)
  • Mam to w dupie 5.3% (78)
  • Jem tylko chleb 1.0% (14)
  • Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam. 14.5% (213)

Oddanych głosów: 1469

  • 23
@madmen @TornadoX @BongoBong: Ale przecież w rękawiczkach nie chodzi tylko o to, że ktoś inny dostanie bułkę z Twoich rąk, tylko ze Ty sam brudnymi łapskami chwytasz coś, czego potem pod kranem nie myjesz, tylko pakujesz do buzi. Wysiadasz z samochodu, ktorego kierownicę i dzwignię zmiany biegów macasz codziennie spoconymi, brudnymi łapskami i robił to wcześniej Janusz handlarz, Ahmed 2. właściciel i Helmut 1. właściciel. Albo z autobusu wysiadasz, w którym
@rhys: Nie macam bułek ze względu na innych ludzi. Nie brzydzi mnie to, że włożę ją sobie do woreczka rękoma w stanie jaki akurat mam. Szanuję jednak, że innym może nie być obojętne czy dotykałem tę bułkę swoimi rękoma, czy nie.
@masiej: Twój komentarz o brania woreczkiem i wywijaniu go na drugą stronę powinien być oficjalnie jedną z opcji w ankiecie, to jest dla mnie tak oczywiste, że wydaje mi się, że wszyscy powinni tak brać, a jak nie biorą to dlatego, że nie znają tej opcji i powinni się dowiedzieć ;)