Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie lata prowadziłem tryb życia leżąco-siedzący. Postanowiłem sobie, że ruszę w końcu dupę i uczyniłem to dzisiejszego dnia. Pokonałem 3 kilometry chodząc/biegając. Łydki mnie bolą i jestem tak zmęczony, jakbym przebiegł tych kilometrów znacznie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że się nie poddam i wytrwam w tym swoim postanowieniu.
#bieganie #biegajzwykopem
Pobierz bvszky - Przez ostatnie lata prowadziłem tryb życia leżąco-siedzący. Postanowiłem sob...
źródło: comment_PyvgT5KhM5ezRTJ3sYYM3aJHgsch2g4A.jpg
  • 12
Ja miałem obrzydzenie do pływania przez dobre paręnaście lat, bo też trenowałem, ale powoli wracam do aktywnego stylu życia, więc i Tobie życzę wytrwałości.
@bvszky: powodzonka! Najtrudniej się zebrać w sobie i zrobić pierwszy krok. Potem już jakoś leci. Pamiętaj, że bieganie zimą nie jest takie straszne jak może się wydawać. ;-)
@bvszky: Tylko się nie rzucaj od razu na większe dystanse. Trzeba powoli wprowadzać organizm w bieganie. Wydolność roście szybciej niż wytrzymałość ścięgien i stawów. Często początkujący mają tak, z treningu na trening zwiększają odciążenia nawet po parę kilometrów i niby wszystko jest ok, ale parę tygodni później coś zaczyna pobolewać, biega się coraz gorzej, aż w końcu boli na tyle, że nie chce się iść na trening, po czym rzuca bieganie