Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: moi rodzice są konserwatorami, więc nie musisz mi tego mówić. Ale że niby kiedyś to kosztowało mniej? Prosze Cie. To zabawne, że kiedyś mieli gorsze technologie, mniejsze możliwości a potrafili stworzyć takie cuda. Teraz jest dużo kiczu i bylejakości.
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Oczywiście, że nie kosztowało mniej, tyle, że teraz mało kto, jak go stać na takie rzeczy, ma na tyle dobrego smaku, żeby coś podobnego sobie zafundować ;-) Miałem okazje pracować przy willach bardzo bogatych ludzi (głównie sztukaterie), ich życzenia często wołały o pomstę do nieba :-D "moi rodzice są konserwatorami" jeżeli Wrocław i okolice, to być może nawet miałem okazje ich poznać kiedyś, parę lat już siedzę w branży
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem: no oni już ponad 25 ( ͡° ͜ʖ ͡°) eh to prawda, ze lipa z inwestorami. Jest taki sobie pan Czarnecki i zamiast zbudować coś ze smakiem to woli postawić wielkiego #!$%@?. Inny architekt czy ziomek wychodzi im ewidentnie kolorystka czerwona to wolą postawić na jakieś beże czy inne kompletnie nie bedące historycznie czy stylowo powiązane z budynkiem.
Co do sztukaterii to fakt, mój tata
  • Odpowiedz
@pawelun: Lata temu z niewielkim doświadczeniem ogólnobudowlanym zatrudniłem się jako pomocnik przy renowacji obiektu zabytkowego, zaczynałem od sprzątania po robocie, potem z biegiem czasu nauczyłem się wielu rzeczy, dziś po 10 latach zatrudniam pracowników i zajmuje się renowacją zabytków i budownictwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: Dodam jeszcze że z wykształcenia jestem informatykiem :-D
  • Odpowiedz