Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki i Zacne Mirabelki!
Piszę odnośnie #slaskiewykoppiwo zapoczątkowanego przez @Saute w TYM wpisie.

W ramach bifora przed wykopiwem i aby #slaskakluska miała możliwość rozprostować skrzydła, zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia do zabawy w Zatorze w Energylandzie. Ekipą z naszego auta chcemy się tam wybrać z rana i spędzić sobotni dzień, a później koło godziny 18ej przemieścić się do @Drzwi_zwane_koniem.

Będzie fajna okazja do lepszej integracji przed piwkiem. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie - można poszaleć i sprawdzić jak mocne żołądki mamy w strefie extreme, a dla ludzi o słabszych nerwach też jest masa atrakcji.

Wszystkich chętnych zapraszam i zachęcam do zabawy z nami, im nas więcej tym weselej!

Cena biletów całodniowych to 109 zł, jest opcja biletu grupowego >15 osób za 99 zł/os.

Chętni niech się wpisują, albo wyślą mi PW to ocenimy czy mamy szansę na grupowy bilet.

Wołam #wykopiwowarszawa - mam w momencie popełnienia wpisu jeszcze wolne miejsce w aucie (koszt podróży symboliczny)
I może ktoś z #piwowpoznaniu, #wroclawskiewykoppiwo się skusi na przyjazd z dalszych odmętów Polski.
(wołam w dobrej wierze, więc nie linczujcie za spam :P )
Sztabowy - Drogie Mireczki i Zacne Mirabelki!
Piszę odnośnie #slaskiewykoppiwo zapoc...

źródło: comment_Htwt3N3QZuFU6KXjzyoAPb4NAHfKVeWD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz