Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak jest kłodą w łóżku, nie mam pojęcia to zmienić.
Zmienia moje nastawienie do seksu swoim podejściem. Nigdy nie miałam problemów z byciem kłodą ale on po prostu od jakiegoś czasu kompletnie mnie nie kręci. Jego też nie kręci seks ze mną, pobolcuje mnie parę minut tym miękkim penisem i koniec zabawy, oboje #!$%@?. Ani on nie jest podniecony ani ja. Dlaczego? Zawsze znajdzie jakąś nieodpowiednią chwilę, kiedy seks jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, a kiedy ja tego chcę i sama na niego wskakuję godzinkę później odmawia - nie wtedy kiedy jestem wypoczęta tylko np kiedy wracam po 10 godzinach pracy #!$%@? jak pies, głodna i z pełnym pęcherzem albo kiedy jest 4 rano a ja się do tej pracy szykuję (u mnie nie ma niepunktulności).
Po drugie i CO WAŻNIEJSZE bo przecież jakby mnie rozgrzał zniosłabym głód i zmęczenie dobiera się do mnie jakbym była jakimś robotem. Tutaj podotykać, tutaj pocałować. Zawsze dokładnie w ten sam sposób i w tej samej kolejności - 10 sekund sutki, z 30 sekund rozgrzewania palcem, oliwka i jedziemy misjonarz, od tyłu, od boku, taka sama prędkość, zero całowania, zero patrzenia na siebie, zero chwytania za włosy, zero jęczenia, połowę czasu jest miękki i wtedy już w ogóle tracę nastrój. W ogóle mnie to nie kręci, wręcz czasami chce mi się płakać, bo mam ochotę, skaczę, rzucam się na niego a on ma jaby wytyczony schemat postępowania.
Jeszcze gdyby chociaż pieścił mnie długo i namiętnie, wziął ze mną kąpiel to on gramoli się na mnie i odpieprza ten chocholi taniec...

Nie mówcie mi, żebym z nim porozmawiała, bo rozmawiałam, sama go uczyłam, ale w ogóle nie kręci mnie to, że ja go nie kręcę. Nic do mnie nie mówi, nie jęknie z zachwytu, nie powie że jestem piękna i mnie kocha. Jestem zdesperowana, mam straszną ochotę na seks i kocham mojego chłopaka, ale ten seks to jakaś porażka, do tego stopnia, że mam ochotę płakać...
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Mysterii @Shanny

Nic do mnie nie mówi, nie jęknie z zachwytu, nie powie że jestem piękna i mnie kocha.


Ejjj, różowe, nie powiecie mi chyba, że podnieca was to kiedy facet wam jęczy, dyszy i mruczy niskim tonem do ucha?

Nie powiecie mi chyba, że lubicie jak was się gryzie w wargę, po szyi, po uszach, po piersiach, po udach to was to podnieca. I to jeszcze wtedy jak was
  • Odpowiedz
@Mysterii: pewnie ze nie wszystko ale jest male ale. Facet moze sie nauczyc jak nie byc takim schematycznym kochankiem a milosc jest dla wielu osob bardzo rzadkim uczuciem wiec jak dla mnie rada z dupy.

@AnonimoweMirkoWyznania: przestan dawac facetowi a jak zapyta czemu to powiedz ze jak sie nie zmieni to nie bedzie ruchania. Jak mu zalezy to sie zmieni a jak nie to selawi.
  • Odpowiedz
@Mysterii: nie wiem jak wygladala rozmowa ale widocznie byla nieskuteczna. Skoro go kocha to uwazam ze warto probowac roznych sposobow.

Nie wyobrazam sobie sytuacji kiedy kocham dziewczyne, ta jest kloda w lozku a po bezskutecznej rozmowie sie zalamuje. Jesli kogos kocham to zalezy mi na tej osobie na tyle zeby szybko nie odluszczac. Ale oczywiscie nie kazdy tak ma.
  • Odpowiedz