Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak jest kłodą w łóżku, nie mam pojęcia to zmienić.
Zmienia moje nastawienie do seksu swoim podejściem. Nigdy nie miałam problemów z byciem kłodą ale on po prostu od jakiegoś czasu kompletnie mnie nie kręci. Jego też nie kręci seks ze mną, pobolcuje mnie parę minut tym miękkim penisem i koniec zabawy, oboje #!$%@?. Ani on nie jest podniecony ani ja. Dlaczego? Zawsze znajdzie jakąś nieodpowiednią chwilę, kiedy seks jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, a kiedy ja tego chcę i sama na niego wskakuję godzinkę później odmawia - nie wtedy kiedy jestem wypoczęta tylko np kiedy wracam po 10 godzinach pracy #!$%@? jak pies, głodna i z pełnym pęcherzem albo kiedy jest 4 rano a ja się do tej pracy szykuję (u mnie nie ma niepunktulności).
Po drugie i CO WAŻNIEJSZE bo przecież jakby mnie rozgrzał zniosłabym głód i zmęczenie dobiera się do mnie jakbym była jakimś robotem. Tutaj podotykać, tutaj pocałować. Zawsze dokładnie w ten sam sposób i w tej samej kolejności - 10 sekund sutki, z 30 sekund rozgrzewania palcem, oliwka i jedziemy misjonarz, od tyłu, od boku, taka sama prędkość, zero całowania, zero patrzenia na siebie, zero chwytania za włosy, zero jęczenia, połowę czasu jest miękki i wtedy już w ogóle tracę nastrój. W ogóle mnie to nie kręci, wręcz czasami chce mi się płakać, bo mam ochotę, skaczę, rzucam się na niego a on ma jaby wytyczony schemat postępowania.
Jeszcze gdyby chociaż pieścił mnie długo i namiętnie, wziął ze mną kąpiel to on gramoli się na mnie i odpieprza ten chocholi taniec...

Nie mówcie mi, żebym z nim porozmawiała, bo rozmawiałam, sama go uczyłam, ale w ogóle nie kręci mnie to, że ja go nie kręcę. Nic do mnie nie mówi, nie jęknie z zachwytu, nie powie że jestem piękna i mnie kocha. Jestem zdesperowana, mam straszną ochotę na seks i kocham mojego chłopaka, ale ten seks to jakaś porażka, do tego stopnia, że mam ochotę płakać...
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42
@Mysterii:

no tyle że nie chodzi o to ze on jest tylko kłoda... problem jest większy jak widzisz a on ma #!$%@?.


No to odpowiedz na moje pytanie wyżej.

Albo uzasadnij jak facet powinien się kochać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
TrzeźwaSamica: UzależnionyBrowar: czyli co, prawiczkowie do gazu?
Co w takim razie ma zrobić spierdox który obudził się pod koniec studiów lub tuż po nich, ma kłamać i udawać ogiera? A może ćwiczyć na brzydkich? Hejtujecie wykorzystywanie innych, ale co jak się nie da inaczej? Cel uświęca środki.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@Klepajro bo po moim komentarzu wydaje Wam się ze "o Jezu ooo seks najważniejszy oóoo tylko bolcowanie oiio miłość to kpina jaka ona glupia". Jasne, słaby seks nie jest powodem do zerwania. Ale jeśli partner ma to w dupie, rozmowy nic nie dają i nie chodzi tylko o jego umiejętności ale o to ze w ogóle go to nie podnieca i nie chce nic z tym zrobić, to dlaczego biedną dziewczyna ma